Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a kötelező...

Mi a véleményetek a kötelező oltásról kollégium esetén?

Figyelt kérdés

Több kérdés alatt is le lettem hülyézve hogy bizony úgy sem fog kelleni, meg miért vagyok paranoiás...

A lényeg hogy több egyetemnél is, sőt magam is értesültem róla hogy beköltözéshez kötelező lesz az oltottsági igazolás.(ahogy évnyitóhoz, gólyatáborhoz, sőt majdnem mindenhez)


Ez ha nem ráerőltetés az emberekre akkor mi?(mondom ezt 2 Sinopharm oltással)

Annak ellenére hogy nagyon jól tudjuk hogy kelleni fog 3. is, illetve a delta mutáns mindenkit ugyan úgy fertőz 2 oltás után is, valahogy sok az ellentmondás...

A politikához pont ezért kapcsolódik, vajon meddig mehetnek még el a kormányok ami szerintetek még nem járna tüntetéssel Magyarországon?


A véleményeteket szívesen várom, ha nem értünk egyet az sem probléma.



2021. júl. 30. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Érthető elővigyáatosság, egy kollégium tipikusan egy ideális gócpontja lehet egy fertőzés terjedésének.
2021. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen érthető, össze van zárva néhány száz ember, jobb mintha egy esetleges terjedés esetén le lenne zárva az egész
2021. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
A kötelező oltás miatt nem lenne számottevő tüntetés, hiszen az ország 2/3-a oltáspárti. De ha lenne is tüntetés, annak se lenne jelentősége, egy a sok közül. Itt két jog ütközik: ki mondja meg, hogy melyik az erősebb? Az én nézetem szerint az önrendelkezés, de van létjogosultsága a közérdeknek is.
2021. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Hát bizony paranoiás vagy, ha így hisztizel egy szuri miatt.
2021. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4.Elsők között voltam a korosztályomból aki beadatta.

És igen, én az önrendelkezési jogot féltem, a saját választás lehetőség. Nem a szuriról van szó, mondjuk az sem mellékes hogy a Pfizerről tudjuk csak hogy mi a gond, a többiről meg semmit de ez már más téma.

2021. júl. 30. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
#1-2; Azt megmondanatok nekem, hogy miert problema, ha terjed a delta a fiatalok kozott? Vagy akar az egesz populacioban. Komolyan kerdezem.
2021. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Ezért:

[link]

2021. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Magyarországi számok...

De ha megnézed globálisan nem csökkent jelentősen, oltás ide vagy oda...(októberben még mindig sokkal kevesebb volt)


Sőt sok helyen megint elkezdtek zárni átoltottság mellett, ezért zavarós az egész.

2021. júl. 30. 20:35
 9/14 Neurotech ***** válasza:
78%
Ja ez a baj, hogy nem tudjuk, hogy milyen hosszútávú mellékhatásokkal jár az oltás, de azt már igen, hogy a vírust ez nem fogja megállítani, és úgy néz ki lelassítani sem nagyon.
2021. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"A politikához pont ezért kapcsolódik, vajon meddig mehetnek még el a kormányok ami szerintetek még nem járna tüntetéssel Magyarországon?"


Mint ahogy azt a mellékelt ábra mutatja az elmúlt 10 évben, felfoghatatlanul messzire mehetnek el tüntetések nélkül

Északon egy jachtozás lemondást, és politikai életből való elvonulást ér :)

2021. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!