Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Palesztin Hamász területére...

A Palesztin Hamász területére utazás turistaként az bűncselekmény Magyarország szerint?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki csak nyaralni megy oda.Megnézni az országot. Mást nem csinál. Nem lép be harcosnak a Hamászhoz.

2021. aug. 1. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Miért lenne?
2021. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Háborús turizmus?

Jobb ötleted nincs?

Aki a klf. terrorista szervezetek területeire kívánkozik,

annak az egész világon utánanéznek. Olvass már utána.

A nyugat-európai országok tele vannak no go negyedekkel,

szertefele figyelmeztetnek, hogy lehetőleg ne tévedj be

közéjük, ha kedves az életed. Te meg egyenesen a hamasz környezetébe

kívánkozol? Eszetlen ötlet.

2021. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűncselekmény, de utána számíthatsz egy alapos megfigyelésre jó ideig, különösen ha mondjuk sokáig tartózkodsz a térségben.
2021. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy kormány helyében egy darabig lehallgatnálak utána a nemzet érdekében.
2021. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem kívánkozok oda. Csak kíváncsi voltam mert a nôvérem meg a férje mennek Egyiptomba nyaralni. Pont ezen gondolkoztam , hogy meg lehet nézni az ott található műemlékeket Palesztina földjén. Mert Palesztina nincs messze Egyiptomtól.
2021. aug. 1. 09:21
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy kormány helyében egy darabig lehallgatnálak utána a nemzet érdekében.


The hülye vagy. Egy szóval nem mondtam , hogy én oda akarok menni. Szövegértést tanultál?

2021. aug. 1. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
A zsidó terroristák szerint mindenki bűnöző rajtuk kívül.
2021. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van, a kormány annyira cionista, hogy erre biztos figyelnek, Izrael csicskái, most is hagyták, hogy kedvükre kémkedjen egy izraeli cég.
2021. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A zsidó terroristák szerint mindenki bűnöző rajtuk kívül.


Nem szabad így felfogni. Az ilyen nacionalista gondolkodás meg vallási hülyeség miatt van a háború, szegénység meg nyomor.Semmi értelme. Miért nem tudtnak békében élni a palesztinok és az izraeliek? Románia elcsatolt

102.813 km² területet a magyaroktól 1920-ban , de békében él Románia és Magyarország most is. Teljesen ők is megcsinálhatnák a békét. Akkor lehetne turizmus és az jó lenne a Palesztin gazdaságnak mint a kérdésem témájánál maradva.

2021. aug. 1. 09:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Te a Gàzai övezetre gondolsz, azt uralja a Hamasz, de ez a terület, nem független, hanem jogilag Izrael rèsze.
2021. aug. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!