Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legjobb, legfejletteb...

Melyik a legjobb, legfejlettebb, legélhetőbb magyar város?

Figyelt kérdés
Budapestre gondoltam de az… hát .. nehéz elmondani de van sok negatívuma. Most felejtsük el Budapestet. Ha nem létezik Budapest, melyik a legjobb, legélhetőbb magyar város?

2021. aug. 1. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
győr, sopron
2021. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szombathely szerintem nagyon gáz, én itt élek, egy retek tele C típussal és drogossal.
2021. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezt a kérdést 15-20 évvel ezelőtt teszed fel, azt mondtam volna vércívisként, csak Debrecen. Most azt mondom, bárhol, bármelyik város, kivéve Debrecen. Ha most lennék fiatal, bárhová mennék, de Debrecent nagy ívben elkerülném.
2021. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#10 Pécs?!
2021. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Pécs, győr, sopron
2021. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A Budapesttől nyugatra, Balatontól északra fekvő terület a legélhetőbb. Győr, Sopron, Székesfehérvár, Veszprém, Komárom, Esztergom, Tata, ezek mind viszonylag élhető városok. Tatabányát nem ajánlom egyedül az itteni jelentősebb települések közül.
2021. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Győr, Sopron, Budaörs
2021. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mi a baj Debrecennel? Én itt élek
2021. aug. 1. 18:48
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

Debrecen egy putri, de elég sok a lokálpatrióta, akik nem látják a fától az erdőt.

Ellenben Nyugaton meg tipikusan az megy, hogy lát egy darab cigányt vagy egy drogost és akkor már szar minden, tele van cigánnyal stb.

Közben meg tapasztalatból írom, hogy a Dunántúl valóban ezerszer jobb, mint Miskolc vagy Debrecen stb.

Természetesen a Nyugat alatt a Balaton feletti részt értem.

Pécs ugyan úgy putir meg az egész Ormánság stb

2021. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De mert mi van Debrecennel? Folyamatosan fejlesztik, 2014 előtt Debrecen legfontosabb területe, a Nagyerdő szinte kihalt volt egy szó szerint putri strandal, erdővel és egy értelmetlen kis tóval. Azóta odaépítettek egy gyöngyörű stadiont ami nélkül halott lenne Debrecen, megépült a Ködszínház aminek van valami értelme legalább és az ország legmodernebb strandja is odakerült, ami eszméletlen nagy bevételt hoz, akárcsak a BMW gyár. A belvárosban csináltak egy új teret ami nagyon hangulatos lett ( főleg este, bepiáltan.) A Tócóskertben ( ahol az undoritó 10 emeletes paneldzsungel van) folyamatosan építenek új dolgokat. Játszótér, bicikliút, új parkoló. Valahogy az egész élhetőbb és jobb mint eddig. Azt vettem észre hogy egyre több a gazdag is. 2014 fele még a Google Mapsen is látszik hogy tele van üres telkekkel a város. Na ez mostmár megváltozott, hiszen építettek 80 milliárd gyöngyörű, modern házakat.
2021. aug. 2. 15:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!