Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cseh Katalin és az ellenzéki...

Cseh Katalin és az ellenzéki összefogás mikor fog bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés
Ha egy Fideszes képviselő holdudvarába tartozó vállalkozás nyer Uniós közbeszerzéseket annak hír és propganda értéke van. Annácska mindjárt kap a telefon felé hogy egyeztessen Vera Jourovával, Fegyőr Bandi koncepciós perek sorait vizionálja a választások másnapjára s lehet még azzal is megspékelik hogy nemzetközi ügyet csinálnak belőle és az egész liberális mainstream Magyarországról cikkezik. Csah Katalinnak ki kellene állnia a nyilvánosság elé és elmondania szép csücsörítve mint aki a heteroszexuális párjának szeretne kedveskedni hogy átverte a szavazóit és ezért bocsánatkérésel tartozik.

2021. aug. 1. 20:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
20. Linkeljem a szalmabábérvelés fogalmát? Ehhez a kérdéshez nincs semmi köze Orbánnak meg a 133 féregnek. Ez pont olyan mintha Y megkérdezte volna arról az X-et, hogy Mészáros Lőrinc mikor fog bocsánatot kérni? Erre X azt válaszolta volna hogy Cseh katalin mikor fog bocsánatot kérni vagy hogy Mészáros Lőrinc jobb mint Cseh katalin? Ez azért szalmabáb érvelés mert Y sosem állította hogy Cseh katalin jobb Mészáros Lőrincnél.
2021. aug. 3. 15:02
 22/38 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy folyton mikor ilyen történik bedobtok egy szalmabábot amit lehet püffölgetni ezzel elterelje a kérdésről a témát. Ha nem fake newsezitek le.
2021. aug. 3. 15:05
 23/38 anonim ***** válasza:
De te még mindig nem mutattál hiteles bizonyítékot és te kezdted a lejáratását Katkának. Nem nekem kell itt bizonygatni, hanem neked aki állítottad a kérdésben, hogy átverte a szavazóit.
2021. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Legyünk őszinték akármilyen bizonyítékot mutatok az neked mindig fake news lesz mert egy olcsó kis pattanásos tini szintű troll vagy. Majd a bíróság eldönti hogy igaz-e vagy sem.
2021. aug. 3. 17:18
 25/38 anonim ***** válasza:
43%
Most meg már rólam is kreáltál egy képet mikor még sosem beszéltél velem/láttál engem :D rendben, értem
2021. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
De az eddigi színtedet a válaszaid alapján felmérhettem. :)
2021. aug. 3. 17:27
 27/38 anonim ***** válasza:
74%
Hahahahaa szóval állítasz valamit - amit nem tudsz bizonyítani - majd ha valaki linkeket kér akkor troll 🤣 rendben, nincs több kérdésem. és jelentem a kérdést, mert nem csak hogy provokatív még hamis is.
2021. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Tessék itt van: [link] Az ellenzéki cselésajtó fake newsként kezeli az ügyet ahogy te is de a továbbiakat már a bíróság dönti el.
2021. aug. 3. 17:36
 29/38 anonim ***** válasza:
74%
Elolvastam a cikket, és kár volt. Semmi konkrétum nincs benne azon kívül, hogy az apja cége és politikai karrierje között fél év köztes időszak van. Ez mit bizonyít? Hogy a 18ban alakult momentum Eus pénzt sikkasztott? Hogyan? 19 közepén kerültek az Eus parlamentbe.. Valamint az nem nagy politikai karrier, hogy diákkörökben benne volt, a cikk írója meg kb. úgy hivatkozik erre mintha komoly pártok tagjai lett volna.
2021. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
44%
Ez csak egy szenzáció hajhász társaság írása ez csak arra jó hogy az oldalukat sokan látogassák, ez a cikk nem bizonyít semmit sem.
2021. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!