Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ szerint rendben van,...

Az LMBTQ szerint rendben van, hogy egy 12 éves kisfiú melegbárban erotikus táncot lejt felnőtt emberek előtt?

Figyelt kérdés

Továbbá az, hogy ettől az esettől azóta sem határolódott el senki sem közülük, sőt ez a kisfiú 2 éves kora óta egy transz-LMBTQ sztár?


Melegbárban táncol:

https://www.youtube.com/watch?v=majcQ54vlDs


Pride-on és late night showban:

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&t=10s



2021. aug. 1. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:

40: tehát nem minden lmbt ember szerint van ez rendben, csak közülük néhánynak.

Mégis egy zászló alatt vonul fel mindkét csoport, erre mi a magyarázat?

Ha én náci zászló alatt vonulok a nácikkal, akkor mennyire hiteles a számból az, ha azt mondom, hogy én nem vagyok antiszemita?

2021. aug. 2. 18:08
 42/84 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, egy zászló alatt is lehetnek adott témákban eltérő vélemények. Mert attól, hogy a zászló egy, emberből és gondolkodásmódból sok van.
2021. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
38%
Tulajdonképpen nem az LMBTQ-val lenne probléma, hanem azzal, hogy ezt már ultra-liberális propagandaként akarják leerőszakolni az emberek torkán. Rosszabbak, mint az ultra-vegetáriánusok.
2021. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
77%
43-as, csak ne általánosítsunk a teljes lmbtq+ közösségre. Csak a szélsőséges réteg akarja ezt tenni (akiket gondolom pénzelnek is politikai személyek a tevékenységért).
2021. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 hypno ***** válasza:
18%

#43


Tulajdonképpen meg lehet nézni, hogy ki rágja ezt a gittet folyamatosan.

Mondjuk úgy, hogy kik rakják ki ezeket a kérdéseket szakmányban.


Nekem úgy tűnik, hogy leginkább a homofóbok, az orbánisták, a fajvédők. Aztán amikor választ kapnak, akkor megy a sivalkodás, hogy LMBsatöbbi propaganda.

2021. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
42: minden "lehet", persze. Csak aztán nem kell csodálkozni, hogy az elmebetegekkel egy törvénycsomagba kerültök.
2021. aug. 2. 19:27
 47/84 A kérdező kommentje:

45:


ha az orbánisták rakják ki, akkor máris nem az van a videón, ami?

Miért terelsz, kellemetlen a beismerés, hogy te kisfiúk szexualizálását támogatod?

2021. aug. 2. 19:30
 48/84 anonim ***** válasza:
91%

46os én magyar zászló alatt felvonulok. De vannam Magyarországon elmebetegek, gyilkosok stb akik mind jogos állampolgárok. Most akkor ők is normálisak mikor felvonulnának a magyar zászló alatt, vagy én vagyok a beteg mert ők is egy zászló mintát használnak velem.

Ezt a zászló logikát nem lehet túlsokáig vezetni.

2021. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
91%
41. Ha a magyar zászló alatt vonulok mert magyar vagyok és vannak olyan magyarok akik ugyan úgy a magyar zászló alatt vonulnak, de mondjuk már megoltek valakit, akkor sem vagyok egyenlő azzal az emberrel. Ha te nem vagy meleg akkor sem azonositalak azokkal a homofób emberekkel akik kimentek tüntetni és azt üvöltözték, hogy folytsák bele a Dunába magukat az emberek. Képzeld egy olyan közösségben ahol sokan vannak, sok féle ember van. Vannak normálisok, vannak idióták.
2021. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
91%
48 kb ugyan az írtuk, bocsi nem láttam 😅
2021. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!