Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire igaz amit a Rózsaszín...

Mennyire igaz amit a Rózsaszín Pittbull nevezetű punk banda mond?

Figyelt kérdés

"Szavaztál volna az MSZP-re, vehetnél füvet hétvégére"

Ez tényleg igaz?



2021. aug. 2. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Primitív emberek hallgatnak ilyen hulladékot.
2022. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

primitív emberek hallgatják azt a szart ami a rádóban szól!

a gyurcsány kormány óta azt éneklik koncerteken:"hiába szavaztál az mszp-re mégse vettél füvet hétvégére..."

2023. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

#12

Hát, ez nem nyert, ugyanis nem hallgatok rádiót.

2023. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

nem is terveztem nyerni semmit. veled elentétben szerintem mindenki azt hallgat amit akar. viszont primitív dolgnak tartom amikor föltesz valaki egy kérdést egy kimagasló irodalmi értékkel bíró műalkotásról, erre válaszul annyit kap: "Primitív emberek hallgatnak ilyen hulladékot." ha nekd nem tetszik minek foglalkozol vele?

mindenkinek más ízlése, más művészeti értékrendje van. aki nem primitív az el is tudja ezt fogadni.

mellesleg, ha le is lettem pontozva én az egy mondatnyi személyeskedésen túl próbáltam válaszolni a feltett kérdésre.

2023. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12 A Bye Alex, meg a mindenfèle "gengszter" repperek azok mèg sokkal primitívebbek a Pittbullnàl.
2023. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!