Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy szeptember 12én...

Igaz hogy szeptember 12én újra jön a zárás a 4. Hullám miatt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 23:07
1 2
 1/13 árokpart ***** válasza:
57%
Honnan tudná ezt bárki napra pontosan megmondani. Az sem biztos, hogy nem lesz de lehet, hogy lesz.
2021. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Megvárják a vadászati világkiállítást.

Vagy nem, mert onnan is sibolni, ha elmarad.

A kórházakból a katonák visszahívása szeptember 15-ig tart.

Tehát ekkortól kezdődhet a szívatásunk szépen fokozatosan, a szaŕlében növekvő vírus, kórházak megtelnek, egészségügy leáll, csak a kovid, maszk, kijárási tilalom, stb... szopás tavaszig.

2021. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát bro' a lottószámokat nem akarod nekem előre jelezni? Mert ezt kb. ennyire lehet megmondani. Benne van a pakliban a következő hullám s hogy korlátozások is lesznek, de senki sem tudja mikor és milyen mértékűek.
2021. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Honnan jön ez a szeptember 12? Ha jönne a zárás, miért pont akkor?
2021. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Mindenféle betegségek belesznek tiltva. Nem lesz rákos, szívroham, agyvérzés... kizárólag Delta- virus halottak lesznek.
2021. aug. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Így van 5-ös!!😏Annyival még kiegészíteném hogy oltás károsultak sincsenek és nem is lesznek mert az kamu és létezhetetlen hogy tökéletes oltás ártson bárki szervezetének is😁Szívizomgyulladás és vérrögök,plakkok képződése az érfalon is hazugság mert az oltás életet ment!

Fizettett politikai hirdetésünket láthatták XD

2021. aug. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Vagy lesz, vagy nem lesz...
2021. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már 15-ét és 18-át is. Az egyre biztosabbnak tűnik, hogy szeptember közepére van betervezve. Viszont október 23-án már lesz birkamenet, úgyhogy viszonylag rövid időre tervezhetik.
2021. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Csak 09.17.-e után fog jönni a zárás.
2021. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szetember közepe. A pontos dátum még nincs fixálva. A megtévesztés miatt volt már itt mindenféle infó. Amit én hallottam még májusban, az szeptember 16.

Lassan fogadhatnánk rá. Nem értem a szerencsejáték zrt még hogy nem látott ebben üzletet...

2021. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!