Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki mire szavaz vírus kapcsán?...

Ki mire szavaz vírus kapcsán? Mi lesz szeptembertől?

Figyelt kérdés
És majd nézzük vissza a válaszokat novemberben, hogy kinek lett igaza.

2021. jún. 23. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz semmi, mert az oltások megvédik az embereket.
Folytatódik a politikai színjáték és egy újabb hullámmal fogják átverni az embereket.
Mind meghalunk ősszel.
61 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/181 anonim ***** válasza:
14%
Én a FIDESZ-re szavazok!
2021. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/181 anonim ***** válasza:
81%
Meghalunk mind! Alap.
2021. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/181 anonim ***** válasza:
16%

Oltatlanok nagyobb része beteg lesz az biztos.

Már most gyűlnek a covid szövődményekkel kapcsolatos szerencsètlen emberek/post covid egyéb finomságai.

2021. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/181 anonim ***** válasza:
66%

#3: majd mindenki megnézheti a saját környezetében, hogy bírják a dolgot az oltottak és az oltatlanok.

Statisztika nem lesz, előre szólok.

Én nem oltatom magam, mert már átestem, van védettségem.

Telen meglátjuk.

2021. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/181 anonim ***** válasza:
17%

Ha tényleg berobban a delta mutáns, akkor sorra fognak fertőződni azok, akik nem oltatták be magukat vagy az oltás után nem alakult ki a megfelelő védettség.


90% tünetes, 70% poszt-COVID-os, 4% meghal, majd meglátjuk, mekkora szája lesz azoknak, akik többtízezer szakember helyett a saját szent tehén szervezetükben bíznak.


Abban biztos vagyok, hogy más országokban is vannak, akik a kormányra kenik az egészet és akik szerint a kormány generálja mesterségesen.


Abban is biztos vagyok, hogy ha 20% lenne a halálozás, még akkor is lennének páran, akik habzó szájjal szajkóznák, hogy a saját (szent tehén) szervezetükben bíznak.

2021. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/181 anonim ***** válasza:
66%

#5: ugye neked nem mondták el, hogy mire való az oltás?

Egy jó vedőoltás utan olyan MINTHA ÁTESTÉL VOLNA a fertőzésen.

Tehát aki már átesett, annak semmi szüksége az oltásra.

Márpedig a lakosság 60-70%-a már volt covid fertőzött, csak a többség nem is vette észre, vagy direkt nem ment orvoshoz, nehogy karanténba vágják a családot.

2021. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/181 anonim ***** válasza:
22%

6-os


Sok olyan embernek, aki átesett rajta, gyenge/rövid ideig tartó védettsége lesz.

Biztos, hogy valamiképpen olyan immunválaszt vált ki a szervezetből, ami a rövid ideig tartó védettséget okozza.

Nem vagyok immunológus, de számos szakember mondta már, hogy rövid ideig tart a természetes módon szerzett védettség, számos emberke vizsgáltatta meg magát, számos emberke kapta el többször és lett tünetes.


A másikra...

Vizsgálták és a legtöbb ember tünetesen esik át rajta, sőt, asszem 10% a tünetmentesek aránya.

2021. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/181 anonim ***** válasza:
77%

Pont fordítva olvastam, 10% volt tünetes egy kutatas során, ahol "egeszséges" embereket is teszteltek.

Szóval akkor a vakcina is csak rövid idejű immunválaszt okoz. Vagy még azt sem? Oltottak is kerültek kórhazba, nem kevesen, és lettek tünetes betegek.

2021. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/181 anonim ***** válasza:
20%

8


Rövid idejű védettséget ad a vakcina, amit nem is titkolnak.


Bár el tudom képzelni, hogy másmilyen immunválaszt vált ki, mint a vírus és ezáltal máshogy ad védettséget is, akár hosszabb ideig tartót.



Ha 10% lenne tünetes, már megállt volna a járvány.


Meg az se logikus, hogy 10% a tünetes, de annak 40%-a vagy hogy súlyos. Fiatal és középkorú is.


Meg mi a helyzet a Poszt-COVID-dal?

2021. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/181 anonim ***** válasza:
79%
Jönni fog a negyedik hullám, és megint mindmeghalunkag.ecibe!
2021. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!