Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltatlanok, ti várjátok már a...

Oltatlanok, ti várjátok már a következő lezárást?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 09:27
1 2 3
 1/21 árokpart ***** válasza:
85%
Nem biztos, hogy lesznek lezárások.
2021. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Hadd találjam ki. Ez nem valódi kérdés, hanem célozgatás arra, hogy az oltatlanok miatt lesznek lezárások.
2021. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidegen hagy. Eddig se mentem olyan helyekre, ahova kártya kell.

Maszkot meg kibírom.

2021. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen.Már nagyon hiányzik a testemnek,elvonási tüneteim vannak.
2021. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Aki oltatlan, az ősztől kénytelen lesz tudomásul venni, hogy zárt terekbe, éttermek, vendéglők, kocsmák, kávézók, cukrászdák belső tereibe nem mehet be.


Természetesen a lehetőség ott van, hogy - akár kínaival, vagy orosszal - bármikor beoltassa magát, és azzal már ugyanúgy joga lesz bemennie étterembe, mint egy astra zenecásnak, egy szputnyikosnak, vagy egy kínaival oltottnak.


Azt viszont tudom, hogy én, aki most tízezreket költök étteremre, kávézóra, cukrászdára hetente, ezt most csakis és kizárólag a nyár habzsolásának hódolva teszem, hogy töltekezzek a szürkeségre. Ősszel pedig - ami az ilyetén szórakozást illeti - kőkeményen behúzom, mit behúzom, egyenesen berántom - a féket, veszek egy mindenttudó kávéfőzőt - csakis 1000 € felett, a lényeg, hogy MINDENFÉLE KÁVÉVARIÁCIÓT IS le tudjon főzni - és otthon fogom, gombnyomásra tovább habzsolni az élvezeteket.

2021. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem várom, és nem is érdekel, hogy lesznek-e lezárások
2021. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem az oltatlanok miatt lesz negyedik hullám. Azok miatt lesz, akik nem bírnak a seggükön ülni. Mindenhonnan hallom, meg látom Facebookon, hogy ide-oda mennek külföldre nyaralni az emberek. Mi a francért? Miért nem lehet legalább még idén belföldön maradni? Az oltottak is terjeszthetik a vírust.


Ami meg a védettségi kártyát illeti, én egyszer használtam, utána feloldották az össze korlátozást. Így sok értelme nem volt.

2021. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
7.Szerintem meg azért lesz 4. hullám mert így akarja a politika.Ha nem akarnák akkor nem lenne.Én nem hiszek abban,hogy ennek bármi köze lenne utazgatáshoz, oltatlansághoz stb. Ha nem lenne politika, tv, internet, akkor nem lenne covid sem.
2021. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 árokpart ***** válasza:
92%
8-as Ez a helyzet pontosan.
2021. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

7: Itthon csak olyan nyaralási lehetőség van szinte, ami kormánykézen van. Sokan már elvből eleve ezért nem mennek itthon nyaralni. Normális körülmények között aki nem egy szegénytelepen lakik, annak egy elő, vagy utószezonos, önellátásos pl. görög, horvát, szlovén tengerpart nem elérhetetlen.


A balaton árak meg vitathatatlanul elszálltak.

2021. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!