Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak! Számotokra ki a...

Baloldaliak! Számotokra ki a férfi a kettő közül?

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]



2021. aug. 3. 23:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettő, egyik sem nő.
2021. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Soros Gyuri hát ki más? 😂
2021. aug. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy vagyok baloldali, hogy homofób vagyok.
2021. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Az én szememben eleve nem ér többet valaki, mert férfiasabb, vagy csak mert férfi. Szóval nem tudom, mit akarsz ezzel az egésszel kisütni... Egyébként meg nagyon sokaknak van manapság hat kiló szakálla, azt egy taliga betont nem tudná, hogy kell bekeverni...
2021. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Túl kellene már lépned ezen. Neked is jót tenne, hidd el! Annyira múltszázadi a gondolkodásod.

Vannak meleg emberek. Mindig is voltak. Tedd túl magad ezen.


[link]

2021. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb. akkora sztereotípia és általánosítás, mintha azt mondanánk, hogy a jobboldaliak számára csak az az igazi nő, aki 21 gyereket szül, mint a Radford anyuka.

[link]

Na látod, épp így sztereotipizálsz te is.

Akinek nem lehet gyereke (vagy önként nem vállal), az már nem is nő? Majd Edda fogja eldönteni, hogy ki az igazi nő? Te meg majd azt döntöd el, hogy ki az igazi férfi? Lépj már túl a korlátaidon és a szűklátókörűségeden.

2021. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
És nem politikai oldal kérdése. Mellesleg a meleg férfi az férfi. A meleg nő meg nő. Meglepő? Ráadásul aki a második képen van, simán lehet a melegek jogaiért kiálló heteró, annyit tudunk róla, hogy egy fiatal srác. Az első képen lévő szörny viszont hiába férfias, kifejezetten undorító. És a megjelenése ellenére lehet akár meleg irányultságú is. Ezt a kérdést hiba volt feltenni.
2021. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány Ferenc🤣🤣
2021. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én tudok egy kecskéről aki ugat szóval ő egy kutya.
2021. szept. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!