Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azoktól kérdezném akik se nem...

Azoktól kérdezném akik se nem fidesz se nem ellenzék pártiak. Szerintetek jól érzem, hogy a mostani választásnak mindenképpen nagyon rossz vége lesz, vagyis a helyzet reménytelen?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel, nem trollkodok. Örülnék komoly válaszoknak.

2021. aug. 4. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Van egyfajta ideológiai nyomás az USA irányából, kezdve a meleglobbitól a multikulturalizmusig, amiből a keleti országok nem kérnek. Ez az ellentét fő oka. Az ellenzék pedig nem a magyar emberek érdekeit nézi, hanem ezt a nyugati lobbit szolgálná ki, mivel azok fizetik őket. A Fidesz pedig lavírozni próbál valahol a kettő között... Én inkább a fideszre szavaznék.
2021. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Nagy lesz a tétje.

34 vagyok, sose szavaztam, de most megteszem.

2021. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

1

Micsoda?

Milyen meleglobbi????


Ezaz, miért nem szállnak meg minket újra az oroszok?

Hiszen olyan jo volt!!!!!

2021. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Milyen meleglobbi? Hát pl az amelyiknek hála 2024-től már csak olyan film kaphat oscart amiben van meleg karakter, vagy az a meleglobbi amelyik óvodába küldene elmebeteg embereket....
2021. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#1


Abban egyetértek, hogy a fidesztől már nagyjából tudjuk mire számíthatunk. Az ellenzéket én zsákbamacskának tartom. Nehezen hiszem el, hogy tényleg betartanák, amit mondanak. Ráadásul az is egy elég bizonytalan jövőnek tűnik ha tényleg betartják.

2021. aug. 4. 11:49
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

4

Nagyon kevered a píszíséget.


Mi az oszkár?

Az valami országvilág álltal elfogadott dolog?


Szóval megakarnak ölni minket a melegek, mert az oszkárdíjat csak olyan film kaphatja meg amiben minden rasszból kell egy a stábba?


Könyörgöm ez mióta meleglobbi?

2021. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Norbán ***** válasza:
54%

Ez van! Ide jutottunk...


A nép hibája hogy az ilyen kontár beteg embereket mint Orbán a hatalom közelébe engedte.

2021. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

6

megölni? ki a frász beszélt erről? mutass már egy olyan mondatod legyél szíves ahol azt állítottam hogy a melegek meg akarnak ölni bárkit is!

2021. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

5

Mire számíthatsz a fidesztől?

Hogy mindig megvan az ellenség?

Hogy közpénzből csíkkóláznak?

Hogy a pénzed naponta romlik?

Az áremelkedésekre?

Üzemanyagárak?

2021. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9


Igen. Arra ami most van. A kérdésben is benne volt, hogy mindenképpen rossz vége lesz, a kérdés csak az mennyire?

2021. aug. 4. 11:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!