Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idei Pride és egyebek után...

Az idei Pride és egyebek után vajon örökre véget ért a párbeszéd az LMBTQ-mozgalom és a többség között?

Figyelt kérdés

Itt egy a felvonulók véleményével ellentétben nem náci, max. jobbos srác ment be a Pride-ra. Folyamatosan inzultálták, sértegették, nyomoréknak, nácinak, kövérnek, stb. nevezték. Volt, aki azt hozta fel, hogy szerinte kicsit kopaszodik... Nagyon sok ilyen volt, nagy volt a kirekesztés, agresszió, primitivizmus, megbélyegzés - egy olyan rendezvényen, ami állítólag az elfogadásról, szeretetről szól.

https://www.youtube.com/watch?v=u9lRkxqUGNw

De már régóta hatalmas a siránkozás amiatt, mert tilos lesz szexuális kisebbségekről tanítani az iskolákban, noha eddig sem volt komolyabban jelen, és marginális téma. A mozgalmárok szerint nagyon el vannak nyomva, mert pl. nem házasodhatnak... Szivárványzászlókkal provokálnak, az ország kizárását tervezik az EU-ból... Eközben a Közel-Keletre vagy Afrikában nem mennek, ahol kicsit jobban ki vannak rekesztve... Úgy tűnik, nem igazán érdekli őket mások nézőpontja, sorsa, pl. azoké, akiket félrenevelnek, nemváltáson esnek át, abúzálnak, tönkretesznek, akik a transzneműekhez és hasonlókhoz képest is sokan vannak, és utóbbiak nem sokat vesztenek az egészségesekhez képest a genderpropaganda meglétével vagy nem létével.



2021. aug. 4. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
@4 Budapest tartja el a vidéket aranyapám, kétszer termelékenyebb az átlag budapesti, mint az átlag vidéki. Az, hogy nem jutnak el olyan gondolatok, amelyek utoljára körülbelül 1963-ban voltak progresszívek, az nem Budapest jelentéktelenségéről, hanem a magyar vidék végtelen mucsaiságáról tenne tanúbizonyságot. Azért csak tenne, mert nem így van. Rengeteg jobboldali vidéki barátom van, többen még a jobboldal szélével is szemeznek, de ennek ellenére eszükbe nem jut nem kiröhögni azt a szánalmas populizmust, amely azt mondja, hogy a pedofília és a homoszexualitás bármiben is rokon volna.
2021. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Nincs elfogadas, csak elviseles. Nincs elfogadas, beletorodes van. Egeszseges lelkuletu ember nem tud termeszetellenes dologgal azonosulni, ellenben kenytelen beletorodni, hogy ilyen is letezik.
2021. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
@12 Természetellenes dolgokkal, mint a sült hús, a fogorvoslás, a vákuumcsomagolás, a repülőgép és az informatikai adatbázisok?
2021. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%
11: Rendben, akkor mostantól ne vegyél semmit ami nem Budapesten termett és készült. Majd megyünk röhögni a temetésedre.
2021. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Te ezt minden egyes nap ki fogod rakni mostantol?
2021. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Még nem tettem fel...

A kérdés továbbra is az, hogy örökre megszűnt-e a párbeszéd, vagy még megpróbálkozik a többség vele, hátha nem 7 éves gyerek szintjén kezdik sértegetni a toleránsok, vagy a többség kirekesztő tudtán kívül, és a pride-osok normálisan viselkedtek?

2021. aug. 4. 18:29
 17/19 anonim ***** válasza:
33%

Nagy volt az agresszivitás, mi?


Igen, én is azt láttam, hogy odament két pöcs a békésen, jókedvűen vonuló emberek közé, és roppant agresszíven provokálták őket. Aztán csodálkoztak, hogy miért nem szereti őket senki.


Én azt láttam, hogy az emberek többsége próbálta elkerülni a konfrontációt, magyarul: nem akartak szóba állni velük. Melyik törvény mondja ki, hogy kötelező szóba állni egy úgynevezett riporterrel? Én sokszor csodáltam a provokáltak önuralmát, mert még nekem is ökölbe szorult a kezem sokszor, pedig én a világ legbékésebb embere vagyok. Aztán mégsem vágta pofán őket senki.


Azt mondták az istenadtának, hogy kopaszodik? Borzasztó agresszió! Ellopták a parókáját? Szörnyű! Amúgy elég hülyén nézett ki vele.


És mielőtt megvádolsz, hogy én is LMB akármi lennék, közlöm veled, hogy egy hatvanas nagymama vagyok.

2021. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A tévések nem provokáltak, nyugodtan akartak beszélgetni, érvelni. Az természetes, hogy a legtöbb ember nem akar szerepelni a tévében, ezért kerülték a konfrontációt a legtöbben.
2021. aug. 4. 20:30
 19/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt meg azért tegyük fel kérdésként, hogy mennyi volt a valós válaszoló és mennyi a beszervezett. Az pedig még érdekesebb, hogy vajon hány megkérdezésből vágták ki ezeket. Meg azért a priden szinte bárki ott lehet aki akar, még egyszerű kíváncsi járókelők is.
2021. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!