Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt Orbán Viktor...

Mi értelme volt Orbán Viktor "bérből és fizetésből élő" provokatív kijelentésének?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy az egész családja állami milliárdokkal van kitömve, mi értelme volt egy ennyire cinikus hazug kijelentésnek? Jó poénnak érezte hogy még egyet bele köphet a ténylegesen bérből és fizetésből élő emberek arcába?
2021. aug. 5. 10:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

11

Ilyesmit a hozzádhasonlók szoktak Gyurcsánnyal.

2021. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

11-re

Te most magadnak válaszoltál?

Vagy kinek?

Mert ha nekem akkor felőlem gyurcsány is meg dögölhet orbánnal együtt. Egyiket se sajnálnám. Az ország is jobban járna a két Sz*rházi nélkül

2021. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12

nem. volt itt egy tráger ember annak, de töröltettem a hozzászólását.

2021. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak moderátorok tudnak

Akkor Te az vagy?

2021. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Oldalt a válasz értékelésnél van egy narancs gomb, azzal lehet egy választ a moderátor figyelmébe ajánlani ha problémás, ők meg tényleg az, akkor törlik. ezt értem töröltetés alatt.
2021. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaaaaa
2021. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!