Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem működik semmi?

Figyelt kérdés
A kormányunk az egész EU-ban az egyik legrosszabb, talán a bolgárok lehetnek csak nálunk is lejjebb, de abban sem vagyok biztos. A rendőrség tehetetlen, kisebbségiekkel nem csinálnak semmit, azokkal is tele van az ország, több az infláció, mint a minimálbér növekedése, stb., szerintem értitek, hogy mire gondolok. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mik okozzák azt, hogy itt tart ez az ország?

2021. aug. 5. 15:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Körbenéztem, most,... nem ezt látom.
2021. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Szándékos csökkentés😅 Ha nem változik a bér de ugyanannyiért gyártatják le itt, aztán adják el külföldön az állam a termékeit. Akkor olcsobbab gyártatta le mielőtt a forint gyengébb lett volna.
2021. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Orbán Viktor elméje működik.
2021. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
A magyar reformok MŰKÖDNEK! Nem láttad anno a plakátokon?
2021. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a fő oka, hogy fő döntéshozó pozíciókban olyan dilettánsok ülnek, akik rokoni-haveri alapon kerültek oda és nyilvánvaló ,hogy alkalmatlanok a feladatuk elvégzésére. Továbbá a rosszindulat, pesszimizmus, széthúzás, politikai csatározások is rengeteg energiát lekötnek. Pl. idedobnak egy csontot a népnek (LMBTQ), a nép ezen faxán el is veszekszik egymással, holott szerintem qrvára nem ez az ország legégetőbb megoldandó problémája.
2021. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
Sosem elt a magyar meg ilyen jol! Mondjuk aki a minimalberhez igazitja az elvarasait, ahhoz mit lehet szolni? Aki kitanulta a szakmajat es elismerik amunkajat az nem minimalbert keres! - hanem jol el :)))
2021. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Összeszerelő ország vagyunk ahol a kormány a cégek helyett a lakosságot adóztatja agyon:ez egy csicska ország amiből egyenesen következik hogy itt semmi nem tud működni.a rendőrség csak dísznek van,arra jók hogy kiálljanak az útra és radarozzanak.börtönök sincsenek, simán triplázni kellene a férőhelyek számát,van annyi odavaló személy hogy még akkor is megtelnének a börtönök.szóval börtönök híján közbiztonság sem lehet de erre ugye költeni kéne csak erre sem futja ahogyan semmi másra sem.
2021. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Persze, nem minimálbérből kell élni, de aki olyan elmaradt helyen él az országban, mint pl. Nógrád megye (mert én ott lakok) ott nagyon sok munka minimálbér körül fizet akkor is, ha kell hozzá valamilyen végzettség. (Persze, nem diploma, de diplomás munkát alapból sem nagyon találsz itt.) És lehet mondani, hogy ellenzéki város így, meg úgy, csak amikor a drága vezérünk kormánya ezért nem ad nekünk egy forintot sem, akkor nem túl jó érv. (És nem kell félre érteni, nem vagyok egyáltalán MSZP-s, de azt nézve, hogy a kormánypárt itt mit hozott össze, nem csoda, hogy MSZP-t választunk.)
2021. aug. 5. 16:00
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
6os. A bírói fizetés éphogy eléri a külföldi minimálbért😅
2021. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Plusz a tanárok is nagyjából minimálbér körül keresnek, azok a tanárok, akik vagy 5 évig tanulnak és a jövő generációiért felelősek :)
2021. aug. 5. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!