Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MTA doktorának véleménye...

Az MTA doktorának véleménye valós lehet az oltásterápiáról? Nem kellene megfontolni a szavait?

Figyelt kérdés

Professzor Dr. Bardócz Zsuzsanna a MTA doktora az oltásról beszél. Ez szerinte egy génterápia nem egy oltás. Az oltásnak lehetnek később súlyosabb mellékhatéásai. Én mindenesetre felfigyelek, ha egy MTA professzora erre felhívja a figyelmem.


Azzal érvelnek az oltáspártiak, hogy hinni kell az orvosoknak, hiszen elmondanák ha valami baj lenne a kísérleti vakcinákkal, amit minden korábbinál rövidebb idő alatt csaptak össze, több stádiumot kihagyván. Most egy ilyen szakértő felhívja a figyelmet https://www.youtube.com/watch?v=oGlE8ve0NOY&t=1s



2021. aug. 5. 17:13
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
Nem érdekel a koronavírus
30 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Amit írtál, azok szerint nem lehetnek mellékhatások.
2021. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
13%
Ez nem egy oltás, az oltásoknak lehetnek mellékhatásai.😉
2021. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Génterápiának is lehetnek mellékhatásai, csak úgy mondom...
2021. aug. 5. 17:18
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk a vektoros oltas valahogy kimaradt. 5 views? Ebbol a videobol sem leszel milliomos.
2021. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%
Én a valós tapasztalatoknak hiszek nem a professzor asszonynak, az orvosok, szakértők, politikusok meg a járványmédia nálam leszerepeltek. A természetes immunitás jobban véd mint a két Pfizer, izraeli adatok bizonyítják. Konkrétan hétszer jobb védelemmel rendelkezik az aki átesett mint aki oltatott. Nekem az immunrendszerem megfelel. Ja, hogy ezen nem keres sem az oltásgyártó sem orbán viktor? Kafa!
2021. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
#5 ez jo strategia lenne, mindenki essen at, az a par tiz-szaz ezer aki meghal az meghal, a tobbiek vedettek lesznek. This is Spartaaaa!
2021. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
6,így is meghal☹️
2021. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Én már senkinek se hiszek, hallottam már szaktekintélyektől pro és kontra mindent. Beleuntam. Lesz, ami lesz.
2021. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

"A videót eltávolítottuk, mert megsértette az YouTube közösségi irányelveit."

😀

2021. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ezt nélküle is tudtuk.
2021. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!