Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál-e úgy egy ellenzéki...

Támogatnál-e úgy egy ellenzéki összefogást, hogy garantáltan leváltja Orbánt...?

Figyelt kérdés
...viszont intézkedéseivel visszamenne a rendszerváltás előtti időkhöz (pl. hatósági árszabályozás, panellakások építése, kötelező udvarseprés a hajléktalanoknak). Esetleg hiteleket is felvennének az IMF-től.

2021. aug. 6. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Elvtelenül nem. Úgy hogy egy sokkal rosszabb lekvárba lépünk bele, így nem köszi.
2021. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem azért szavaztam, hogy valakit leváltsak, arra szavazok akit szeretnék kormányon látni.
2021. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Olyan indok miatt nem fogok másra szavazni mert ezek lopnak. Bárki kerül oda úgyis lopni fog, sőt ha magamból indulok ki őszintén én is azt csinálnám (tudom, szar ember vagyok). Bár a lopáson kívül azért vannak dolgok a rovásán ennek a fsznak is.


Viszont arra meg biztos nem fogok szavazni aki azzal kampányol hogy én fizessek több adót mert a másik aki lusta dolgozni jobban éljen (Sajnos ilyenek szerepelnek az összefogás programjában). Rengeteg dolog van amivel lehetne foglalkozni erre a köcsögüggyel többet foglalkoznak mint az egészségüggyel pedig az az a pont ami talán a legsürgetőbb mind közül

2021. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Akár az ördögre is szavaznék csak orbán menjen
2021. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Monjatok má végre valakit,hogy kifasomra!
2021. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

A panellakások építése extrém fontos elvárás lenne bárkitől, politikai oldaltól függetlenül. Az ingatlanpiac teljesen el van szállva. Nemcsak nálunk, de a nagy fejlett nyugaton is.


Gyakorlatilag egy felnövő fiatal számára lehetetlen saját otthont szerezni öröklés vagy bűnözés nélkül nemcsak itt, de még az USA-ban is.


Milliárd panelházat kéne építeni világszerte, hogy a kínálat utolérje a keresletet, és lenyomja az árakat. Nem kötelező beleköltözni, ha nem tetszik. Lenyomja az a nem panelházak árát is.

2021. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Mutasd meg hogy is kell 'aztatat' csinálni,hátha kedvet kapnak hozzá.
2021. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Orbán garantáltan árt az országnak, az embereknek!

Az ellenzékről ezt még feltételezni is nevetséges, amíg nem bizonyított legalább olyan mértékig mint Orbán!

Esélyt kell adni nekik, hogy esélyünk legyen normálisan élni!

2021. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha tudnám, hogy ezeket fogják megvalósítani, akkor igen, de a valóságban eszük ágában sincs, és talán még orbánnál is rosszabbak lennének.
2021. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert a jelenlegi "összefogás" csak és kizárólag a leváltás erejéig terjed ki, - utána visszaállna minden a régi jó, mexokott mederbe!
2021. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!