Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora segítséget nyújtott...

Mekkora segítséget nyújtott nektek a covid idején Orbán egyetlen intézkedése, az üzbeg-magyar burgonyakutató intézet?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Semmit
A semminél többet
Valamelyest kisegített
Egész jól kisegített
Mindent helyreállított
19 szavazat
 1/5 Molyember ***** válasza:
85%
Negyed óránként néztem a híreket, hogy hátha megjelenik erről valami. Rettenetes volt a bizonytalanság, már az öngyilkosságot fontolgattam. Annál nagyobb volt az öröm, amikor megláttam a hírt. Kitártam az ablakot, üvöltöttem az embereknek, akik először el se hitték, kétkedve vették elő a telefonjaikat, egy pár másodpercig feszültségtől terhes csend lett úrrá köztük, de végül ők is kiabálni kezdtek, megcsókolták egymást, egy nő örömében azonnal megszült, a köldökzsinórt maga Semjén Zsolt vágta át, ezzel átadva a kisdedet, akit Krumplikának nevezett el a könnyekig meghatódott kismama. Spontán utcabál alakult ki, a rendőrök is csak mosolyogtak, csodálatos nap volt. Sosem felejtem el.
2021. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

"már az öngyilkosságot fontolgattam"


a balosok mind ilyen instabilak

kell nekik a dobrev cucli

2021. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
Még várjuk az eredményeket.
2021. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez hanem a bérrobbanás, a nettó 3-400 ezres fizetések nyújtottak és a családtámogatások adtak támogatást. Pesten ha le tudod írni a neved, értelmes vagy egy kicsit, már nem tudsz 300 nettó alatt keresni.
2021. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Eddig nem az volt a baj, hogy a járvány alatt be lett vezetve a diktatúra?(Persze egy 10 éve működő diktatúrában. :D )

Diktátumok nélküli diktatúra?


Persze a kérdés természetesen hazugság. Lehet, hogy ennek a tájékozatlanságod az oka, de ettől még hazugság.

2021. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!