Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan csatorna, oldal,...

Van olyan csatorna, oldal, podcast stb ami értelmes vitákról, beszélgetésekről szól és nem csak a másik oldal leszólásáról és kifigurázásáról?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Pl. Partizán
2021. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Puzsér Róbert csatornáját nézegesd.
2021. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most találtam rá a Gombapresszó nevű podcast-re nagyon élvezem a beszélgetéseiket, aktualitásokról is beszélnek (pl. a pápalátogatásról), de emellett mindig vannak témáik amiket kiveséznek alaposan, és nagyon visszafogott humorral :) pl. amiket meghallgattam abban a magyar királyokat sorravették, igazi kis csemege a történelmet kedvelőknek, de volt már szó nagy magyar színészekről, énekesekről. A többire még nem kerítettem sort, nagyon sok adásuk van. . Nagyon élvezem a stílusukat. De nem kifejezetten politikai, bár állást foglal az aktuális dolgokról, de nem ennek mentén zajlanak a műsorok.


Emellett hallgattam a Felforgatókat, és a Lapozz a 99-re-t utóbbi könyvajánló és beszélgetős műsor mindig új vendégekkel. A Felforgatókban is mindig vendégszereplők is vanna. A Gombapresszó minden adását ugyanaz a 2 pasi tartja, nagyon cukik.


Politikai műsorokban a Spirit FM beszóló c. műsorát szoktam hallgatni, de csak a Hont Andrásos részeket, az összes többi műsorvezető halálra idegesít.


Emellett hallgatom az Önkényes mérvadót, és az Apu-t is Puzsérral, ezeket is nagyon csípem. (kivéve szegény Nyári Gábort, attól falnak megyek). Ha komoly vitákat akarsz hallgatni, akkor Puzsér Hard Talk-jait érdemes meghallgatni.


Filmelemzéseket is szoktam hallgatni: a Filmbarátokat. Illetve a Pimp thy mind-ot, de utóbbit csak youtube-on lehet elérni, nekik nincs podcast-jük.

2021. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
beszélgetések Az élet meg minden, Unlimited, Friderikusz
2021. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!