Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látni szegényeket a Balatonnál?

Látni szegényeket a Balatonnál?

Figyelt kérdés

Anno tele volt velük a szakszervezeti üdülők, még a vízben is alig lehetett elférni a tömegtől, nemhogy a parton. Ma nincs SZOT-üdülő, és mégis tele emberekkel a part, és hemzsegnek a tóban is.

Siófoktól indultam Balatonfenyves felé a 71-esen, hogy megkerüljem a tavat, és elképedtem a látványtól. Hatalmas autóforgalom mindkét irányban, parkolni szinte lehetetlen vállalkozás volt. A kerékpárutak is megteltek, rengeteg bringás tekert. Úgy tűnt, mintha szegények nem is lennének.



2021. aug. 8. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A szegények otthon ülnek,max elmennek sétálni a közelben a lakóhelyükhöz közel.az még ingyen van bár a rezsim arra is ki fog találni valamit.ugye internetadót is akart,mert nem fizetünk még eleget.
2021. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Magyarországon nincsenek szegények, itt mindenkinek milliós megtakarításai vannak. Aki mást mond, az a Soros-hálózat bábja.
2021. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Igen, az ellenzék szerint ők mind szegények. :)
2021. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Szabadstrandra megyünk. Az ingyenes. Fizetősre nem telne
2021. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Jaja, a szegény Gyurcsánynak és feleségének és Jákob Petyának nincs pénze másra csak parizerre, de még az is luxuscikk, emiatt nem tudnak kimenni a Balatonra, csak ha kapnak valamit Hadházy Ákos büntetésekre összetarhált pénzéből.
2021. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tele a Balaton? de hisz a HVG megírta, hogy szinte üres!


[link]

2021. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6:

Idejét múlt "hír" ...

2021. aug. 8. 17:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Balatonra nyaralni nyilván nem a szegények mennek és ilyenkor te főleg a nyaralókat látod. Balatoni településeken laknak szegények is, ha esetleg a strandon, vagy biciklizés közben látod őket, az nem tűnik fel. A 4-es írta, hogy szabadstrandra mennek, gondolom visznek otthonról szendvicset, nem étteremben esznek. És sok ilyen van. Ők szegénynek számítanak?
2021. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: ha kedvezményes retúr vonatjeggyel mentek.
2021. aug. 8. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Én szoktam a Balcsira menni, déli part, kempingbe, kocsiban szeretek aludni.


ÉN valóban pihenni szeretnék, de pont az úri ficsúroktól nem lehet. Odatömörülnek mindenhová és hangosak. A Balaton erről szól évtized óta, hogy az úrifincik lemennek oda és szétbulizzák a partot.

2021. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!