Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » K.G. megszüntetné a rezsicsökk...

K.G. megszüntetné a rezsicsökkentést mindenkinek, aki nem minimálbérért dolgozik. Ti is ehhez is bólogatnátok?

Figyelt kérdés

Aki most megkeres 200-300 ezret, annak is majd a minimálbéres, meg munkanélküli réteget kell segítenie.

Mi a jó ebben a dolgozó embereknek?



2021. aug. 8. 16:35
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
30ezer plusszal számolhatsz jövőre átlagban, a piaci rezsi árak miatt.
2021. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 mindentudó99 ***** válasza:
0%
#20 Te nem vitázni nem akarsz hanem egyszerűen nem tudod megcáfolni amit írtam. Nagy különbség. Ez nem propaganda ezek tények. Az internet nem felejt mindent vissza lehet keresni. De továbbra is várom a cáfolatot ha még mindíg fenntartod hogy hazudtam.
2021. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
jó, hidd ezt. nekem 8. ettől még hazudsz
2021. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
anonim: egy okoskodó, agyatlan, névtelen, fizetett, libsi-bérenc SENKI! Ennek ismeretében érdemes értelmezni a szófosását...
2021. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 mindentudó99 ***** válasza:
#23 Nagyon vicces vagy. Ha hazudok légyszives cáfold már meg most harmadszor kérem. Az hogy ide írod hogy hazudok az édes kevés. És mindent el is mond rólad. Inkább engedd el a dolgot . Most nem volt igazad. Ennyi. Előfordul.
2021. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Miben étvedtem. Hogy hazugságokat terjesztesz? Én abban ugyan nem tévedtem.
2021. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 mindentudó99 ***** válasza:
Ne erőlködj nagyon szánalmas. Inkább cáfold meg amit írtam. De nem tudod . Kellemetlen ugye? Így jártál.
2021. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
én nem erőlködök. felesleges szánalmasoznod, és még csak nem is kellemetlen. neked majd az lesz, mert egyre több ember előtt lesz ez nyilvánvaló hogy hazudsz
2021. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
amúgy ennyi energiával válaszolhattam volna is, de ez sokkal szórakoztatóbb :D
2021. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 mindentudó99 ***** válasza:
Azért nem válaszolsz mert nem tudsz . Hidd el nekem sokkal szórakoztatóbb . Nem tudod megcáfolni amit írtam aztán kínodban írkálsz már mindent. Nekem rengeteg az időm kivárom míg válaszolsz a kérdésemre. Ha meg nem legalább elszórakoztatsz a mellébeszéléseddel.
2021. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!