Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » K.G. megszüntetné a rezsicsökk...

K.G. megszüntetné a rezsicsökkentést mindenkinek, aki nem minimálbérért dolgozik. Ti is ehhez is bólogatnátok?

Figyelt kérdés

Aki most megkeres 200-300 ezret, annak is majd a minimálbéres, meg munkanélküli réteget kell segítenie.

Mi a jó ebben a dolgozó embereknek?



2021. aug. 8. 16:35
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rezsicsökkentésről beszélsz?!

A 2%-os áfa emelésről?!

Vagy arról, hogy a világpiaci árnál drágább lett minden, és a Fideszes holdudvar offrshore cégei zsebre teszik az extraprofitot?!

Vagy hogy a lakáskassza állami támogatást megszűntette a Fidesz, ami a felújításra így az energiatakarékos beruházásokra is lehetett használni?!


Na igen, ezt valóban megszűntetné Karácsony!

Karácsony nem a fogyasztást, hanem az energiamegtakarítást támogatná, hogy ezáltal takarítsanak meg rezsit az emberek.


Igen, én ezt választom.

2021. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

31


"Na igen, ezt valóban megszűntetné Karácsony!"


Míg 2010-ben vásárlóerő-paritáson mérve Magyarországon volt a legdrágább az áram és a földgáz az EU-ban, tavaly nálunk volt a legalacsonyabb a gázár, és a második legolcsóbb áramot fizettük.


ÁFA csökkentés lenne akkor a kereskedők benyelnék az ÁFA csökkentés értékét és adót kellene emelni hogy pótoljuk az adókiesést.

Magyarul nem lenne olcsóbb az élet.

2021. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem kellett volna ÁFÁ-t emelni.

Emlékszel még arra, amikor a Fidesz nagyban követelte az 5%-os áfacsökkentést ellenzékben?! Na ilyen hiteles a Fidesz!

2021. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
33. Abban az időben rengeteg munkanélküli volt most az adócsökkentésnek köszönhetően nem. A 2 százalék ÁFA emelés kellett hogy ellensúlyozza az adókiesést.
2021. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

#30

"Azért nem válaszolsz mert nem tudsz" annyira fantáziátlan vagy

itt nem én kínlódok, nem én vagyok totál sótlan hazudozó, hanem te

2021. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
tessék #30, #31 válaszolt helyettem is
2021. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Nálunk minden rezsicsökkentés után 5~10% -al nőttek a számlák.

Szóval nekem már az is jó lenne ha nem piszkálnák. :-D

2021. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

#34: jelenleg iszonyatosan magas a "munkanélküliség".

Csak kicsit faragtak rajta, hogy ki tartozik bele ebbe a csoportba.

Egy jó részük mondjuk jogosan, mert kimentek nyugatra.

De sokan vannak akik nem dolgoznak, de nem is munkanélküliek.

Egyszerűen azért, mert nem felelnek meg a jelenlegi "munkanélküli" feltételeink.

2021. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 mindentudó99 ***** válasza:
#36 Ezek nem válaszok arra amit kérdeztem. Azt mondtam a balos kormányok minden közművet eladtak. Ezek tények. Erre írtad hogy hazudok. Kértem akkor cáfold meg. Azóta se csak mellébeszélsz. Legközelebb akkor írj ha meg tudod cáfolni amit írtam. Mert mint mondtam hazugnak nevezni kevés. Egyéb más eesetben ne is fárassz a mellébeszéléssel. Meg látom már ideges is vagy hogy nem tudsz válaszolni . Nehogy agyvérzést kapj az idegtől. Annyit nem ér az egész.
2021. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Karácsony úgy csökkentené a rezsit, hogy a megtakarítást támogatná, nem a fogyasztást, amivel a környezetvédelmet is támogatná, és a levegő is tisztább lenne, tehát az egészségünk is jobb lenne.


Szerintem ez fontosabb. Ezenkívül a rászorulók kapnának még támogatást, nem azok, akik a medencéjüket fűtik a luxusvillájukban, míg a nyugdíjas nénikék inkább vakoskodnak a sötétben.

2021. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!