Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tesz Orbán Viktor olyan...

Miért tesz Orbán Viktor olyan kijelentést, hogy „személyes sértés minden magyar számára” az, hogy Joe Biden totalitárius gengszternek nevezte őt?

Figyelt kérdés
Engem aztán egyáltalán nem sértett meg...
2021. aug. 8. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

Mert ő a mi megválasztott miniszterelnökünk 🇭🇺

Az amerikai libernyákok tüntetést szerveznének, ha ő Bidenről hasonlókat merne állítani.

2021. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Értem hogy az USA elnöke de akinek a fiának korrupciós ügyeiről film készül az jobb ha behúzza fülét farkát.
2021. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

-A szemem, tiszta anyám.

-Az orrom, tiszta apám.

-Az állam..? Az állam az én vagyok.

2021. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Orbántól már megszokhattuk, hogy a saját nevében úgy beszél: "Mi magyarok".

Biden meg nem érdekes, egyedül azt kell figyelni, mit mond Kamala Harris.

2021. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Mert mi magyarok választottuk újra többször is, és sértés olyat gondolni, hogy a magyarok ilyet választanának. Amúgy meg tényleg röhejes ezt a gengszterek hazájából idekiabálni.
2021. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Mondja ezt egy olyan biden, aki pedofil valszeg
2021. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Mert ő azt gondolja, hogy Mo. csak az övé, és csak ő maga a magyar, a legnagyobb. És ő, mint valami megmentő szerepet akar játszani a társadalomban, kérés nélkül, mert ő azt gondolja, hogy "neked" rossz, de ő megment, meggyógyít mindent.

Túl van nála ez a dolog tolva, de nagyon....

2021. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Engem inkább az sért, ha bárhol a világban a magyarságot, Orbán Viktorral azonosítják.
2021. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

#8

Ráadásul orbán a parlamenti kétharmadra hivatkozva azt próbálja elhitetni hogy az ország nagyobb része mögötte áll, pedig a kb. 2,8 millió fidesz szavazó nem a magyarság többsége.

Bár ha csak azt számítjuk magyarnak aki fideszes akkor 100 százalék.

2021. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Én vagyok a hülye kérdező? Megkérlek az összes regisztált tagot ne sértegesd! Amikor engem hülyézel az sérti a gyaki kérdések tagjait.
2021. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!