Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire működne/működik...

Mennyire működne/működik együtt az MKKP a többi párttal?

Figyelt kérdés
Totál viccnek veszik az egészet? Vagy valamennyire támogatják az ellenzéket vagy a kormányt?

2021. aug. 9. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Az ellenzék közelebb áll hozzájuk, de azért nem igazán kedvelik egymást az ellenzéki pártokkal. Viccnek azért nem szánják az egészet, például a IX. kerület egyik alpolgármestere is mkkp-s.
2021. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom feltűnt-e neked, de az elmúlt évtized magyar poliizálása a totális elbutulásról zajlik. Igen, a magyar választó teljes szellemi leépüléséről.

Ha nem így lenne, nem éheztetnének menekült gyerekeket ebben az országban, nem üldözték volna el a CEU-t, lenne még Népszabadság, és neked kb dupla annyi lenne a fizetésed.

Ehelyett az van, hogy a migatyánk nevű náci párt tobzódik, a fideszes faszparasztok élik a világukat. Mint egy Mrozeki abszurd.

Lehallgatnak civileket, és az "ellenzék" semmit nem tesz, az állítólagos "alaptörvény" :) mily vicces szó szerzője homokosként menekül.


Te meg azt kérdezed, az MKKP hová helyezkedne. Komolyan kérdezted, tesÓ?

2021. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Celtix ***** válasza:
100%
Ögyek mentén együttműködne - csak nemigen vannak ilyen ügyek. A Fidesznél egyáltalán, az ellenzéknél meg nagyon ritkán. Az nem együttműködés, hogy kiállok és elmondom, én is azt gondolom, amit az előttem szóló.
2021. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!