Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy Blackstar ID Core...

Van egy Blackstar ID Core Stereo V2 20w -os gitárkombóm és szeretnék egy öt húros basszusgitárt vásárolni. Működne a kettő együtt?

Figyelt kérdés
Leginkább halkan szoktam gyakorolni, sokszor fejhallgatóval.

2020. máj. 14. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
persze
2020. máj. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Működni fog, csak nem biztos, hogy örömöt fogsz lelni benne. Nem véletlenül léteznek külön basszuserősítők és gitárerősítők. Teljesen más hangkarakter. Ettől függetlenül fülessel nyugodtan használhatod, viszont nélküle nem ajánlom. Ezek a kis gitárhangszórók nem a basszusgitár frekvenciáira lettek kitalálva, akár még meg is sérülhetnek. Tényleg csak kis hangerőn szabad ezzel próbálkozni, de inkább úgy sem.
2020. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Későbbiekben majd persze ruháznék be valami ampra de egyelőre akkor ez is megteszi.
2020. máj. 15. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
De most nézem, hogy ennek a Blackstarnak van USB portja és PC-vel összekötve tudod hangkártyaként is használni. Ha valamennyire képben vagy, vagy van kedved kísérletezni, akkor tölts le egy ingyenes DAW programot (Digital Audio Workstation), szerezz be egy ingyenes basszus VST-t és onnantól mehet a menet! DAW-nak ott van a Reaper, basszus VST-nek meg mondjuk ott az Amplitube vagy a Bass Grinder ingyenes változata.
2020. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam már gitárral, de valahogy nem nagyon működött. A reaperbe pár másodpercenként hallottam valami fehérzajt, gitárnak meg semmi hangja nem volt így hagytam az egészet
2020. máj. 16. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!