Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják a vakcinát...

Miért akarják a vakcinát ennyire ráerőltetni az emberekre?

Figyelt kérdés

Franciaországban elméletileg már a kórházban sem vizsgálnak meg ha nincs oltási papírod valamint elég sok országban hasonló helyzet van!

Magyarországon is egyre több mindenhez kell oltási papír.


Csak én érzem azt hogy az oltás mögött van valami? mármint hip-hop 1 világjárvány a semmiből aztán 1 évse telik el már hip-hop vakcina aztán eltelik fél év és aki nem oltatja be magát azt elnyomják teljesen.


ha valaki azt mondaná hogy "az oltás életet ment" neki mondanám hogy ha valaki beoltja magát ugyanúgy elkaphatja a vírust csak "elméletielg" kevesebb az esély arra hogy belehal, viszont akkor mért kell mindenkit beoltani? miért kell ráerőltetni az emberekre? mikor még a tudományos körökben is vitatkoznak az oltásról!? és nemis 1 ember halt bele az oltásba! ezt a kormányok TELJESEN figyelmen kívül hagyják mert csak az van a fejükben hogy "oltani,oltani,oltani!" de mért csak ez van a fejükben? őszintén szólva ez az egész oltási kampány (világszerte) elég gyanús és nem megnyugtató hogy ennyire erőltetik...



egyébként sok országban jobb és baloldal is tiltakozik az oltás ellen

Magyarországon a baloldali összefogás és a Mi Hazánk Mozgalom is tiltakozik az oltás ellen (tehát a bal és jobboldal szintén megvan) és elég ritka mikor ez a 2 oldal 1 véleményen van.



2021. aug. 10. 10:59
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
57%

#19 Mert az oltás nem örökélet-szérum. Nem véd az infarktustól, a ráktól, a nyílt lábtöréstől...

Vagy te úgy gondolod, hogy a COVID előtt üresen kongtak a kórházak?!

2021. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
13%
Egyébként Gődény gazdagodott meg, de nagyon.
2021. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
75%
És hogy gazdagodott meg?Kíváncsi vagyok
2021. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
70%

Így adják elő pedig hogy örökélet szérum,nem?

Sok ilyen krónikus beteget nem láttak el rendesen mert kovid kovid kovid volt vagy nem igaz?

2021. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
75%
2) En már túl vagyok a Coronavíruson. Pont ezt csináltam, engem is beakartak fektetni, de megmondtam az orvosnak kerek.perec, hogy nem, mert ott csak félre kezelnéneka Covid protokolal. 10 nap alatt kikuráltam magam otthon. Továbbra sem fogom kísérleti szerekkel beoltani magam. ùgyhoyg köszi nem kell, hogy fionazsírodz a félerekzlésem a Covid osztályon.
2021. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
73%
16) Az, hogy az oltottak kevé´sbe fertzödönek meg coornavírusossa egyre inkább megke´rdöjelezhetö. Angliában 40% -a beoltotg a súlyos lefolyásáuknak, Iraleben vannak olyan kórházak, ahol a súlyos kornabeteggek töbvsége már beoltott.
2021. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
62%

"Miért akarják a vakcinát ennyire ráerőltetni az emberekre?"

Az oka az lehet hogy van valami esélye hogy valamilyen mértékű védelmet nyújt a Covid ellen.Ez meg ugye nem mindegy sem egészségügyi sem gazdasági szempontból.

2021. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
24%

#25

"10 nap alatt kikuráltam magam otthon." Latjuk, jo, hogy kikulatad magad. Ha meg nem kuraltad volna ki magad, akkor max. a temetobol irnal ide.

2021. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
41%
#26 [link]
2021. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

#15


"(valojaban nagyon sok ember dolgozott rajta nagyon sokat) lett egy vakcina"


nagyon sok orvos/tudós szerint túl hamar lett vakcina és nem volt elég idő rendesen kifejleszteni, amerikában pedig a gyerekek közt többen haltak bele az oltásba mint magába a vírusba!

az meg hogy Iránban mennyien haltak a vírusba bele... Magyarországon elég sok esett volt hogy autó/motor balesetben vagy szívrohamban meghalt emberekre rá tették hogy "koronában halt meg" ezek alapján lehet hogy Iránban is hasonló a helyzet, egyébként sokan haltak meg az oltásba csak vaalmiért azt nem számolják!

2021. aug. 10. 21:04
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!