Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják a vakcinát...

Miért akarják a vakcinát ennyire ráerőltetni az emberekre?

Figyelt kérdés

Franciaországban elméletileg már a kórházban sem vizsgálnak meg ha nincs oltási papírod valamint elég sok országban hasonló helyzet van!

Magyarországon is egyre több mindenhez kell oltási papír.


Csak én érzem azt hogy az oltás mögött van valami? mármint hip-hop 1 világjárvány a semmiből aztán 1 évse telik el már hip-hop vakcina aztán eltelik fél év és aki nem oltatja be magát azt elnyomják teljesen.


ha valaki azt mondaná hogy "az oltás életet ment" neki mondanám hogy ha valaki beoltja magát ugyanúgy elkaphatja a vírust csak "elméletielg" kevesebb az esély arra hogy belehal, viszont akkor mért kell mindenkit beoltani? miért kell ráerőltetni az emberekre? mikor még a tudományos körökben is vitatkoznak az oltásról!? és nemis 1 ember halt bele az oltásba! ezt a kormányok TELJESEN figyelmen kívül hagyják mert csak az van a fejükben hogy "oltani,oltani,oltani!" de mért csak ez van a fejükben? őszintén szólva ez az egész oltási kampány (világszerte) elég gyanús és nem megnyugtató hogy ennyire erőltetik...



egyébként sok országban jobb és baloldal is tiltakozik az oltás ellen

Magyarországon a baloldali összefogás és a Mi Hazánk Mozgalom is tiltakozik az oltás ellen (tehát a bal és jobboldal szintén megvan) és elég ritka mikor ez a 2 oldal 1 véleményen van.



2021. aug. 10. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is furcsa!
Oltás életet ment! kivéve mikor elvesz... (x_x)
Leírom a véleményem kommentbe!
29 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
61%

Kettest választottam.


Engem inkább még az idegesít, hogy szeptembertől indítják újra ezt az őrületet!


Mikor gyújtja már rá erre a sz@rházi bandára valaki a T. Házat?

2021. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
22%

Én nem erőltetném de TB költségre nem is látnám el azokat akik nem oltatták be magukat és megfertőződnek.


És a beoltottak kárára nem is foglalhatnák az kórházi férőhelyeket fertőzés esetén.

Irány a magánklinika vagy kikúrálja magát otthon.

2021. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
18%

#1


Maszkviselés Ok. De azon túl nem korlátoznék semmit.

Van oltás, ezek után aki bújt aki nem megy az élet.


A nem oltatta be magát és megfertőződött az az ő magánügye.

Kezeltesse ott ahol akarja csak ne a társadalom terhére.

Valami valamiért!

2021. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
20%

Jo lenne mar mindenkinek felfogni! Ez a covid egyaltalan nem vicces dolog! Tobb mint 4 millioan haltak mar meg vilgszerte es masfel eve doglodik minden orszag gazdasaga.


Ha felevenkent kell oltani, akkor akkor kell ... de amig meg mindig vannak hulyek akik ezt nem fogjak fel, addig lesznek ujabb es ujabb hullamok.

2021. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
16%
Na, ez egy fideszes trollkérdés volt, mert az eddigi válaszok nagy része NER-es felfogást mutat. Idegyűlik megint a sok fideszes.
2021. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
76%

#4


Jó lenne ha felfognád, hogy a gazdaság nem a kovid miatt döglődik, hanem felsőbb akaratra. Át akarják írni az erőviszonyokat a gazdaságon belül.

2021. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
89%
Arról nem is beszélve hogy az elzártság és a társasági élet és a sportolási lehetőségek hiánya mekkora károkat fog okozni a társadalomban.
2021. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
78%

#2-3


ÉS ha valakit nem lehet beoltani valami miatt?

2021. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
6%

#7


A magyar társadalom már így is sz@rrá van szétverve!


Nagy részünk nem is sportol, mert az is drága!

2021. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom.De ha valamit ilyen erővel,ellenvéleményt nem tűrve tolnak mint ezt az már eleve gyanakvásra ad okot..
2021. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!