Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is egyre gázabb,...

Szerintetek is egyre gázabb, amit a Mi hazánk leművel?

Figyelt kérdés
Egyre inkább hangoztatják az oltásellenességüket mindenhol, az sem izgatja őket, ha félkész infókat osztanak meg. Legutóbb megosztották, hogy a Pfizer szívizomgyulladást okozhat, csak azt felejtették feltüntetni, hogy 140 millió esetben alig több, mint 300 embernél jelentkeztek ezek a tünetek. Értem én, hogy a legkevésbé intelligens réteget akarják magukhoz láncolni, de ez már nem szánalmas?
2021. aug. 10. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Egyre gázabb, amit leművelnek.
Nem gáz, hogy így akarnak több követőt szerezni.
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Elkezdtek pártként viselkedni... nincs ebben semmi különös...
2021. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez nekem sem szimpatikus bennük. Valószínűleg csak azt akarják kihasználni, hogy sokan nem merik/akarják kérni az oltást
2021. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Olyan szó, hogy "leművel", nem létezik, erre a "művel" szó a megfelelő
2021. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Kamupárt
2021. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Észrevehettek szerintem egy rést a szavazótáborban, hogy sok a laposföld hívő konteós, és valószínüleg megpróbáljàk megnyerni őket. Sok veszíteni valójuk igazából nincs vele.
2021. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Mindig is gáz volt a Mi Hazánk, nem értem min vagy meglepődve.
2021. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2%
Ezen buksz ki egy könyvdaráló brigádtól. Hát szép.
2021. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
A korábban 17%-on álló jobbikosok nem lettek hirtelen libsik. Az csak libsi lázálom.
2021. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Hm, engem nem tudtak volna megvezetni, bár vannak mi hazánkos meleg szavazók, de én se emiatt, meg amiatt sem, mert nekem azért kellett valamely nyugati vakcina, mert külföldre költöztem 1 évre, plusz kiakartam szakadni kicsit az országból.


Gondoljatok bele, kinek jó az, hogy 27 évesen újra egyetemre felvesznek, felmész Budapestre, még kollégiumban is kapsz szobát, de azért dolgozol is. Aztán hirtelen közlik veled, hogy borul minden és hogy intézkedj a sorsodról, mármint a kiköltözésről, nekem elvileg pozitívan birálták el, 2020 márciuásában, de addigra 2 bátyám elhozta az összes holmimat vidékre.

Utána is csak 2020 augusztusától-novemberig laktam fent, majd megint vissza.


Most már csak a szakdolgozattal bajlódok, de mivel ez idő tájt nem találtam volna vidéken munkát, inkább 2 félév passzíváltatást mellett döntöttem és egy külföldi ESC önkéntességet vállaltam, amiért kapok egy szerény pénzt, utána még 1 évre kimennék Erasmus szakmai gyakorlatra..

2021. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Próbálnak olyan témákat találni, ami szavazókat hozhat. Nincs ebben semmi érdekes.
2021. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!