Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is egyre gázabb,...

Szerintetek is egyre gázabb, amit a Mi hazánk leművel?

Figyelt kérdés
Egyre inkább hangoztatják az oltásellenességüket mindenhol, az sem izgatja őket, ha félkész infókat osztanak meg. Legutóbb megosztották, hogy a Pfizer szívizomgyulladást okozhat, csak azt felejtették feltüntetni, hogy 140 millió esetben alig több, mint 300 embernél jelentkeztek ezek a tünetek. Értem én, hogy a legkevésbé intelligens réteget akarják magukhoz láncolni, de ez már nem szánalmas?
2021. aug. 10. 18:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

A Mi hazánk mindig is azokat a szavazókat célozta meg, akik lusták ahhoz is, hogy bárminek utána nézzenek, és saját véleményt kialakítsanak, de cserébe annyira hülyék, hogy még a józan eszüket se tudják használni.

Én igazából nem tudom hibáztatni a szavazóikat. Aki látott már pár Toroczkai videót youtubeon, az tudja, hogy elsőre, gondolkodás nélkül tényleg meg tudják fogni az embert, és el tudják hitetni, hogy érdemes rájuk szavazni, így könnyen meg tudják fogni azokat, akik bizonytalanok a politikában. Gyakorlatilag a gyűlöletre építenek. Elmondják, hogy kit, miért kell utálni, és az erre fogékinyak pedig bedőlnek nekik.

2021. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Van egy masszív oltásellenes, virustagado réteg őket akarják megfogni ezzel a kampánnyal. Nem gáz csak politika.
2021. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Azon röhögök nagyot, hogy a MH-ra azt jósolták, hogy 1%-ot se kap majd, de 2 hónappal később már 3%-on állnak. Akik meg azt mondták korábban, hogy a Parlamentbe se jutnak be, azoknak egyre vörösebb a fejük. :D Szedik el szépen a libsiktől a szavazókat, miközben a fityisz stabilan áll. Upszibapszi! :D
2021. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
#13: Igen, nyilván a libsik szavaznak majd a Mi Hazánkra, nem az eddig a fideszre szavazó xenofóbok.
2021. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
29%

Márpedig így van, mert a lipsik a jobbiktól remélték a százalékokat. Most viszont lassan kiderül, hogy nem jönnek a százalékok. :D

És a nyertes? Fidesz. De legalább lesz lippsikönnyes medencénk! Hurrrááááá!

2021. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem szimpatatizáltam velük. De fura volt több hónapon át ez a csend, ami az oltás utáni halálesetekről szól. A Fidesz csendjét értem, mindig is egy hazug kommunistákból átvedlett glittegylet. Leginkább Jakab Péter csendjén döbbenetem meg.


És amikor Dúró Dóra beszélni kezdett erről, arra gondoltam, hogy érdekes, hiszen mindig a Fidesz csicska-kommandójának gondoltam.


Van vér a pucájukban! Hiszen szokás szerint a fidesz majd kiforgatja. Úgy Szijártó a nagy szakértő engedélyezte az orvosainkat megkerülve (az eu-t megkerülve) a kínai oltást. És a mai napig oltásellenesnek vannak bélyegezve, de mindegy az értelmesebb érti s politikai játszmát.

2021. aug. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

Aljas dolog amit művelnek, de van pár suttyó aki emiatt szavaz rájuk. Kihasználják az emberi ostobaságot, a COVID miatti emberi tragédiákat és hogy az ember okot akar keresni a történtekre. Az oltásellenesekből szavazóréteget csínáltak.

Különben a mi gatyánknak mi más hívószava lenne? Cigánybűnözés? Lejárt lemez. Migránsok? Fideszé. LMBT emberek elleni uszítás? Eleinte ők csínálták, de már a Fidesz elvette tőlük.


A Fidesztől meglehetősen hülyén nézne ki a nyílt oltásellensség.

2021. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Fidesz az első 3 évben Gyurcsányra mutogatott. Ő volt az ellenség. Miatta nem volt minden rendben az országban. A következő 3-4 évben Sorosra mutogattak és a migránsokra. Most pedig a Covid miatt tarthatatlan a helyzet. Közben Lőrinc lett az első 400 milliárdos. 2/3. 11 év. Jelenleg sincs programjuk, csak a félelemkeltés, mutogatás. Jelenleg rossz a közbiztonság sok megyében, gáz egészségügy, gyenge oktatás. Ez nem szánalmas? Szemben azzal, hogy a MHM "félkész" infót osztott meg, földet osztanak, van programjuk, és lemennek a magyar NOGO zónákba is.
2021. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!