Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális Fideszesek! Ti miért...

Normális Fideszesek! Ti miért vagytok Fidesz pártiak, ha ti is látjátok, hogy vannak problémái az országnak?

Figyelt kérdés

Sokan azt hiszik, hogy a kb. 2,5 millió Fidesz szimpatizáns csak az alja népből, a szegényekből és a cigányokból tevődik össze, pedig ha egy kicsit is gondolkodik az ember, akkor rájön, hogy ez nagyon nem így van.


Szerintem rengeteg olyan ember is van közöttük, akik amúgy teljesen normális emberek, diplomások, helyt állnak az életben, de ennek ellenére is ha a választásokra kerül sor, akkor a Fideszre voksolnak.


De mégis miért? Szimplán csak azért, mert nem szeretnétek, ha baloldali kormány lenne? Az a vicces, hogy ezek az emberek tisztán látják, hogy mi folyik ebben az országban, hogy Mészáros zsebében van már lassan a fél ország, hogy le van amortizálódva sok helyen az egészségügy, hogy az oktatás gyakorlatilag romokban hever, sorra mondanak fel a pedagógusok, rengeteg diplomás ember nincsen normálisan megfizetve, hogy a CSOK miatt elszálltak az albérlet és az ingatlan árak, és még sorolhatnám.


Ha tisztán látjátok, hogy ha az EU-s és egyéb pénzek nagy részét nem propagandára költenék és nem külföldre dobnák szét, mint nagy "nemzeti kormány" , hanem inkább rendbe tennék itthon a dolgokat, akkor egy sokkal jobb sorsra érdemes ország lehetnénk. De ez a baj, hogy csak lehetnénk, mert sajnos a mérhetetlen korrupció és a haverok jóléte nagy úr. Nekik lehet urizálni, de ha Tüttő Kata elmegy vízi lovaglásra, ami azért nem egy annyira megfizethetetlen dolog, akkor úgy bele kell szállni, hogy konkrétan egyes emberek halálosan megfenyegetik őt és a családját. Nem szégyellitek magatokat? De a jachtozás és a füvezés, orgiázás az teljesen rendben van. Ez a nagy "nemzeti" képmutatás.


Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy lehet ennyi látszólag normális ember ennyire birka. Szimplán csak azért, hogy ne legyen baloldali kormány. Abba bele sem gondoltok, hogy inkább maradjatok otthon, és ne szavazzatok senkire sem, ugye? Valakire mégis muszáj, hadd b*sszuk el több millió magyar életét.


Nagyszerű. Süllyedő hajó ez az ország... Jöhetnek a kommentek.



2021. aug. 11. 12:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%

"Normális Fideszesek"

Az mi?

2021. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
"me legalább nem a gyúcsány"
2021. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1


Igazad van, tényleg kicsit hülyén fogalmaztam meg. :D


Arra a rétegre értem, akik nem a közmunkából és nem a nyugdíjból élnek, nem szegények, van tisztes jövedelmük, és akik nem romák.

2021. aug. 11. 12:37
 4/31 anonim ***** válasza:
43%

Válaszaim:

- Sokkal jobb, ha a hazai vállalkozó réteg erősödik, mint a STRABAG

- diplomás vagyok, jól meg vagyok fizetve

- ingatlantulajdonosként semmi bajom az ingatlanárakkal, reálisnak tartom őket, a gazdasági fejlődés mindenhol a világon emeli az ingatlanárakat

- látványos a fejlődés az egészségügyben mind az orvosok és ápolók számát és bérezését, mind a felszereltséget, mind a várólistákat, mind a hálapénz eltörlését tekintve

- az EU-s pénzek egy részét kötelező propagandára költeni, ez bizony az Eu is elvárja, ha hiszed, ha nem (részt vettem EU-s pályázatokban)

- Magyarország az EU legintenzívebben fejlődő részei közé tartozik az utóbbi 10 évben

- és a legfontosabb: a világon semmi nem győz meg arról, hogy a Gyurcsány-banda bármit is jobban csinálna.

2021. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#4


De az nem zavar, hogy tavasszal 5 ezer (!!!) ember mondott fel hirtelen az egészségügyben? És az sem zavar, hogy aki pályakezdő diplomás, az gyakorlatilag tevefingnyit nem keres?

2021. aug. 11. 12:41
 6/31 anonim ***** válasza:
49%

"Arra a rétegre értem, akik nem a közmunkából és nem a nyugdíjból élnek, nem szegények, van tisztes jövedelmük, és akik nem romák."


Gondolom kormányközeli vállalkozásuk van, esetleg ott alkalmazottak.

2021. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

#5-re reagálva a #4 alapján:

Olyan rendszer nem létezik hogy minden jó.

2021. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Mert semmilyen reális programot, életképes tervet nem látok az ellenzéktől. Váltani pedig csak akkor érdemes, ha tudod, hogy jobb helyzetbe kerülsz, különben csak adtál a ...-nak egy pofont.
2021. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#6


Hát igen, ez is egy nagy probléma, hogy kormányközeli cégekben dolgozó emberek is gyakorlatilag megvannak félemlítve, hogy ha nem a Fideszre adod az ikszet, akkor ki leszel rúgva. De ez a nagy demokrácia...

2021. aug. 11. 12:45
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

5: Nem. A mi munkahelyünkön jóval nagyobb a fluktuáció, mint ez a 4%, akiket azóta nagyrészt pótoltak.

Nem. Én is voltam pályakezdő. Aki ügyes, halad előre.

2021. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!