Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 40 milliárd Forintnyi...

A 40 milliárd Forintnyi vízért szomjazó Velencei-tó körül hol és mennyi pénzt lövöldöznek majd fel tüzijáték címén az önkormik?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Sokat. Fáj?
2021. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom a velencei tavat. Ezek a szemétládák igazán foglalkozhatnának vele.. De gondolom abból nem tudnak annyit lopni
2021. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Jó, hogy neked kérdező pénzért még víz is terem. Vagy ezt komolyan gondoltad hogy pénzért csak úgy kinyitják a csapot és a többmillió liter vizet engednek a tóba?
2021. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3.

1 víztározó is van, csak abban halat tenyésztenek.

2021. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
#4 Azt értem. Csak sokan abba nem gondolnak bele, hogy olyan rengeteg vizet nem lehet csak úgy szerezni.
2021. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

4. Vagyok

Bocs, 2 víztározó is van, pont amiatt, hogy ne legyen gond vízügyileg. Pintér arra, hogy miért nem használják, azt írta, hogy haltenyésztés folyik benne, amivel nem lenne baj, ha nem ilyen állapotban lenne a Velencei-tó. Szó volt róla, hogy nagyon algás, nem megfelelő a víz a víztározókban, akkor halat, hogy tudnak tenyészteni?

2021. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Halastul át lehetne zuttyintani... Na ugye, azt a halat ki kellene akkor fizetni, vagy a balatonba dobálni.
2021. aug. 11. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Meglesz az párszáz millió.

Annak a tónak meg annyi.

40 milliárdból nem lehet megoldani semmit.

A Dunát , ha belevezetnék, az tán 100 évre okés volna.

2021. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha volna is tűzijáték, azt nyilván elintézték előbb és nem kapcsolódok a 40-milliárd elutasításához. Egyébként kerestem programokat, de semmi nincs jelezve sehol. Pedig pl. augusztus 19.-e Velence születésnapja és akkor azért szokott lenni tűzijáték. Egyáltalán nincs információ. Szerintem Velence és Gárdony tavalytól nagyon nincs jó helyzetben.
2021. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

30 milliárd egy tiszai víztározó, síkvidéken, a folyó mellett, tehát víz van.


A Velencei tónál csak az esővízeket lehet tárolni és pár kis patakot, szóval a 40 milliárd igencsak alulszamolt valami.

2021. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!