Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék hatalomra jut,...

Ha az ellenzék hatalomra jut, eltörli a CSOK-ot és a szegény családokat támogatja majd?

Figyelt kérdés

Azoknak a gyerekeknek a családjait kellene anyagilag támogatni, ahol nem dolgoznak a szülők vagy csak minimálbért keresnek/közmunkások, esetleg börtönben vannak, mert ott tényleg nehezek a körülmények.


Ehelyett lakástámogatást kapnak azok, akik amúgyis jobban élnek.


Ezt szerintetek is el kell törölni?



2021. aug. 13. 13:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
És a megélhetés drágább, mint nálunk.
2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Német kisvárosban 500eu egy albérlet, rezsivel. Nem egy putri, hanem felújított társasház. Étel is megvan pár százból, attól függ.


Akárhogy is számolod, ugyanabból a munkából kényelmesen megélsz és pénzed is marad.

Hidd el én tudom. Több rokonom is németországban dolgozik.


Magyarországon annyi bérből választhatsz hogy hajléktalan leszel, vagy éhezel.


Ezek tények.


Vicces amikot a hívő azt hiszi, hogy magyarországon még jobb is az életszínvonal.

Össze se lehet hasonlítani.

2021. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22.


Te ezeket a baromságokat honnan szedés, hogy 500 euró egy albérlet rezsivel?

2021. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm meg tökéletesen beszélve az osztrákok németjét, felszolgáló volt annyi éven át, hogy kapott egyszobás komfortnélküli állami lakást a Hofburg mögött pár utcával. Egyedül nem volt képes fizetni a rezsit, ezért vett mindig magához más magyarokat. Aztán megunta, hogy tünedeznek el cuccai, lakását átjátszotta egy született osztrák "hajléktalannak", és hazajött. Én fuvaroztam őt haza a kevéske holmijaival.
2021. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

4es valaszolonak



A csp helyett ott az adokedvezmeny. Szamold ki melyikkel jarsz jobban. Ha megduplazzak a ket gyerekre jaro cspt de nincs adokedvezmeny, vagy nem nyulnak a csphoz de van adokedvezmenyed mondjuk 2 gyerekre..



Hajlamosak vagytok elfelejteni ezt az adokedvezmenyt es allandoan azzal jonni hogy hat de nem emelik a cspt.


Azert nem emelik hogy a dologtalan ciganyok akiknek 8gyerekuk van ne eloskodjenek meg jobban az orszagon.


A munkahoz kotik a kedvezmenyt, nagyon helyesen.

2021. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Az én ismerősöm meg tökéletesen beszélve az osztrákok németjét, felszolgáló volt annyi éven"


Ekkora lúzer nem létezik. Vagy csak tolod az orbán propagandát. Te se hiszed el, hogy magyarország, a putritelep, bármiben is jobb mint a nyugat.

Olcsó kis szegény hulladék az ország. Az hogy orbán néha erősködik, meg harcol 1et brüsszellel, az kb pont sz*rt se ér.

2021. aug. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Akinek helyismerete sincs, annak lúzernek tűnik. De azt a (Neue Burg mögötti) bérházat a 18. században építhették, a kapott állami lakás belmagassága 4 méteres, fűtés gázfűtés, a gázszámla tetemes, a felszolgálói fizetés alacsony kategória.
2021. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!