Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ilyen propagandával...

Komolyan ilyen propagandával lehet választást nyerni?

Figyelt kérdés
Nevetséges, hogy az ellenzék és a fidesz oldaláról is csak az egymás mocskolása és besározása a cél. Az ellenzék finomabban csinálja, de csak ennyit közvetítenek: elszámoltatjuk a tolvajokat és visszaállítunk mindent a régibe. A fidesz már erősebben tolja a dög unalmas gyurcsány, brüsszel, migráns, soros és a legújabb lmbtq propagandát, hogy meg kell őket állítani, mert összedől a világ. Komolyan ennyi megy mindkét oldalnál a választáshoz közeledve? Semmi program, hogy befejezzük az m0-ást, megépítjük az m4-est a határig, kórházakat, iskolákat építünk, emeljük a béreket, integráljuk a cigányságot és lehetne tovább sorolni és ez megy már sokadszorra. Csodálkozunk, hogy a 30 év alatt semmit sem fejlődtünk és már rég lehagyott minket Szlovákia, Lengyelország, Horvátország, Litvánia, Lettország és Észtország is. Ha pedig ezen a sikeres úton haladunk le fog hagyni éveken belül Románia, és pár évtized és Szerbiára is csak felnézhetünk. Végül pedig szoktuk hallani, hogy ez EU-nál is sokkal jobban növekedünk, csak azt nem értem, hogy miért nem kerültünk, akkor közelebb 30 év alatt a "hanyatló" nyugathoz.

2021. aug. 14. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem. Csak annyit mondtam, hogy az anyaországiakat sajnálom. Van olyan kollégám, aki Budapestről jött ide tanítani a jobb fizetés miatt...
2021. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11: csak mert nekem ezt írtad: "Meg hát ugye azt kéne felfognod, hogy mi nem Magyarország részei szeretnénk lenni, hanem Erdélyi autonómiát akarunk."

Mire föl volt ez az "intelem"? Szóba nem hoztam Erdélyt, mindössze azt írtam, ami te is idéztél:

"szívén viseli a csonkított országon kívül-rekedt honfitársai sorsát, az egyértelműen konzervatív-keresztény pártra fog szavazni, mint eddig"

Nos?

2021. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs, akkor félreértettelek. Csak már hozzászoktam, hogy a legtöbb anyaországi azt gondolja, hogy minden vágyunk Magyarországhoz tartozni, miközben nem.
2021. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
OK
2021. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9: csak ez épp az anyaország kárára megy!
2021. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!