Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ilyen propagandával...

Komolyan ilyen propagandával lehet választást nyerni?

Figyelt kérdés
Nevetséges, hogy az ellenzék és a fidesz oldaláról is csak az egymás mocskolása és besározása a cél. Az ellenzék finomabban csinálja, de csak ennyit közvetítenek: elszámoltatjuk a tolvajokat és visszaállítunk mindent a régibe. A fidesz már erősebben tolja a dög unalmas gyurcsány, brüsszel, migráns, soros és a legújabb lmbtq propagandát, hogy meg kell őket állítani, mert összedől a világ. Komolyan ennyi megy mindkét oldalnál a választáshoz közeledve? Semmi program, hogy befejezzük az m0-ást, megépítjük az m4-est a határig, kórházakat, iskolákat építünk, emeljük a béreket, integráljuk a cigányságot és lehetne tovább sorolni és ez megy már sokadszorra. Csodálkozunk, hogy a 30 év alatt semmit sem fejlődtünk és már rég lehagyott minket Szlovákia, Lengyelország, Horvátország, Litvánia, Lettország és Észtország is. Ha pedig ezen a sikeres úton haladunk le fog hagyni éveken belül Románia, és pár évtized és Szerbiára is csak felnézhetünk. Végül pedig szoktuk hallani, hogy ez EU-nál is sokkal jobban növekedünk, csak azt nem értem, hogy miért nem kerültünk, akkor közelebb 30 év alatt a "hanyatló" nyugathoz.

2021. aug. 14. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos látod, van akiket megfog a gyűlöletkampány mindkét oldalon.
2021. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

"Ha pedig ezen a sikeres úton haladunk le fog hagyni éveken belül Románia"


Nem akarlak elkeseríteni, de én Marosvásárhelyen pályakezdő tanárként jóval többet keresek, mint Budapesten egy kezdő tanár. Illetve a minimum órabér is magasabb nálunk.

2021. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ahogy ez már nem is újkeletű dolog.
2021. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

"Az ellenzék finomabban csinálja, de csak ennyit közvetítenek: elszámoltatjuk a tolvajokat..."


Ha valakiről azt állítom minden nap, hogy tolvaj - és ráadásul egyszer sem tudom alátámasztani, - azt nem nevezném finomságnak.


M0-ás:

Nemrég született döntés, hogy a nyugati szakasz nem épül meg. Budapesttől távolabb lesznek helyette más utak. Az M0-ás hegyvidéki szakasza megvalósíthatatan és az értelme is megkérdőjelezhető. Az M0-ást még a szocializmusban találták ki, amikor még nem voltak önkormányzatok (a tanácsokat is fentről vezérelték). Környzetvédelmi területen menne át, karsztvíz rendszereket tenne tönkre. Vannak érvek az M0-ás bezárása mellett, de ellen etöbb és nem véletlen, hogy gyakorlatilag semmi nem történt még ezen szakaszon. Tehát, aki az ígérné vagy fogja ígérni, hogy megépíti, az valószínűleg a levegőbe beszél.


Ha náha kimozdulnál a lakásodból, akkor látnád, hogy mennyit fejlődött az ország az elmúlt 30 évben. Ha pedig még a határokat is átlépnéd, akkor látnád azt is, hogy a környező országok is hasonlóan fejlődtek. Sőt, bizonyos területeken bőven mögöttünk vannak.

2021. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Szarabbul állunk, mint hiszed. Viszont az ellenzék valós problémával kampányol, a Fidesz kitalálttal.
2021. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Aki tiszteli az ország történelmét, büszke kultúrájára, építészetére, harcaira, irodalmára, és szívén viseli a csonkított országon kívül-rekedt honfitársai sorsát, az egyértelműen konzervatív-keresztény pártra fog szavazni, mint eddig.
2021. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

"szívén viseli a csonkított országon kívül-rekedt honfitársai sorsát, az egyértelműen konzervatív-keresztény pártra fog szavazni, mint eddig"


Kettes válaszoló vagyok. Egy olyan "kívülrekedt"... A Mo-i helyzetet elnézve sokszor én sajnállak titeket. Meg hát ugye azt kéne felfognod, hogy mi nem Magyarország részei szeretnénk lenni, hanem Erdélyi autonómiát akarunk.

2021. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7: a konzervatív-keresztény (Fidesz) kormány milyen álláspontot képvisel Erdély ügyében?
2021. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy Erdélyiként nem a fideszre fogok szavazni. Nekem a nemzeti kisebbségek irányába folytatott politikája teljesen megfelel.
2021. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9: akkor tőlem mit akarsz? kötekedni?
2021. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!