Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a 3 srác akik nagyot...

Ki az a 3 srác akik nagyot akartak mondani de végül Jakab Péter szépen elkussoltatta őket az Efotton?

Figyelt kérdés
Név szerint kik ők? Valaki ismeri őket? :D Annyira szánalmasak voltak hogy szeretném látni mivel villognak a világhálón és mire verik magukat ennyire :D
2021. aug. 14. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Krumlis fidesznyikek!
2021. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Krumplis
2021. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Krumplis Gáspárék
2021. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Most hogy mondod megnéztem.

Lesokkoltam egy kicsit, egyrészt igaza volt Jakabnak 100%-ig és nem kell messze menjek ilyen emberekért elég csak az első szomszédba menni.

Másrészt amíg ilyen tudatlan, buta emberek közel vannak a tűzhöz addig nem lesz változás...

Viccnek szánták, cserébe jól beégtek és megérdemelték.

Bocs ha off volt, amúgy szerintem Orbán haverok gyerekei, hát büszkék lehetnek rájuk.

2021. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Jakab is hozta a szokott bohóc formáját, szerintem egy szinten vannak.
2021. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Csicska aktivisták, akik be akarták égetni Jakabot.
2021. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem aktivisták voltak, akkor nem tette volna zsebre lyakab amit kapott volna tőlük. Csak mezei gyenge gyerekek voltak
2021. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Itt most szépen helyre tette őket Jakab.


Attól még egy büdös gyökér, egy köpönyegforgató hataloméhes megélhetési "politikus" :(

2021. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

#8 Csak az a baj, hogy kedvenc parizerkirályunk a „szépen helyreteszlek” szövegéhez megint előrántotta a „Borsodban mindenki éhezik” sztereotípiát, ami a középosztálybeli borsodiakat egyre jobban irritálja.

Mielőtt megint beleköt egy szövegértésből felmentett kommentelő: nem azt állítom, hogy itt senki nem szegény, de az már fárasztó, hogy folyamatosan ezzel azonosítanak minket.

2021. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Jaja, én is problémának látom ezt


a másik pedig az álszentség, amit Jakab csinál. én visszakérdeztem volna, hogy:

-2010 óta lett ennyi szegény? Ha nem, akkor miért áll össze azzal, aki előtte nem csinált semmit a szegénységgel?

-A többmilliós fizetéséből is ennyit jótékonykodik? Vagy csak az ajándékot passzolja tovább?

-Ő milyen megoldást kínál, azon túl, hogy majd jól elveszi a Zorbántól és majd jól odaadja a szegényeknek?

2021. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!