Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk Mozgalom szimpatizán...

Mi Hazánk Mozgalom szimpatizánsai: ha egy férfi/nő ismerősötök elismerné / kiderülne róla, hogy meleg/leszbikus, akkor hogyan viszonyulnátok hozzá a későbbiekben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

A Mi Hazánk Mozgalommal szimpatizálok, de nem mindenben értek velük egyet, viszont a párt nem homofób ahogy sok szavazójuk sem, köztük én sem. A pártnak az LMBTQ-Mozgalommal van gondja és szerintem a legtöbb szavazójuk is így gondolja.

Kb ez a hozzáállásuk: "Az hogy valaki meleg azzal nem lehet mit kezdeni, de ezt ne az utcán hirdesse."


Én csak azért szavazok majd rájuk, mert kell egy másik párt is a Parlamentbe amelyik jobboldali. Másfelől pedig azért mert nemzetben gondolkodnak és az ország önálló gazdaságának a megteremtésére törekednének. Ők az a párt akik nem az EU-s segélyt várnák, hanem megfelelő közös költségvetés alapján osztanák el az állami vagyont.

2021. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Ameddig nem akarna megtéríteni, meg nem az a tipikus szivárványos lenne, addig sehogy.


Ha beállna a liberálisokhoz, meg az lmbt klubba, akkor kerülném és szép lassan megszakítanám vele a kapcsolatot.

2021. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Mi Hazánk szavazó vagyok, és van "LMBT"-ismerősöm. Nem különösebben vagyuk barátok, de nem is utáljuk egymást. Néha beszélünk is, igaz, más témákról.

Eddig nem csinált semmit, ami engem különösebben zavarna. Viszont kulturáltan tudunk beszélni egymással, amit én nagy erénynek tartok manapság...

2021. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

A Mi Hazánk a Jobbik mutáns pártja. Ugyanaz a politikájuk, mint Vonáé.

Dúró gender könyvet darált, aztán nem szavazta meg a gender ellenes alkotmánymódosítást.


Az EU nem ad semmiféle támogatást és ajándékot.

Az EU köteles kifizetni arányosan az országnak járó pénzt, ami a vám elengedéséért, a szabadpiacért, szabad munkavállalásért JÁR.


A MiHaM hazudik, pontosan úgy, mint Dobrev az eu-s minimálbérről (ami nem létezik), stb., stb.

2021. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgatna különösképpen, amíg nem akarja, hogy felvonuljak, vagy ilyesmi.
2021. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Én is szimpatizálok a Fidesszel és a Mihasznánkkal is de egyikben sem értek mindegyikkel egyett 100%-osan.


Szerintem ha egy rokonom meleg lenne. Elfogadnám..... más ugy sem tudok tenni. Kb Kínán kívül az egész világon tiltva van a melegek gyógyításán való kísérletezés, pedig születtek erről ma már betiltott könyvek, és transzok is nyilatkozták, hogy ez az egész csak a fejükben létezett régen és megbánták, és hogy a pszichológusok félnek a témában nyilatkozni.

2021. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Lefeküdnék mással helyette. Őt dobnám
2021. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Ez baszdki , nem politikai kérdés!!!!!
2021. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

#1

Tökéletes érv és igaz! mért van lepontozva?

2021. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

100% MHM-es vagyok. Pénzzel is támogatom a pártot. Ti is tegyétek! Toroczkai is kijelentette, hogy neki nem a melegekkel van baja, hanem az LMBTQ propagandával, ami a melegeket használja fel a céljai elérésére.

Ehhez meg kell nézni ezt: https://www.youtube.com/watch?v=b3OGLQvWqhc

38:30 tól. A 40-en éves felvétel jól bemutatja: kell egy kisebbség, legyenek romák, bevándorlók, melegek, albinók stb. Be kell mutatni, hogy el vannak nyomva, és harcolni kell a jogaikért, miközben számtalan negatív, romboló gondolatot, eszmét tesznek hozzájuk. Aztán megpróbálják elfogadtatni a többséggel, és aki nem hajlandó elfogadni, azt rasszistának, gyűlölködőnek állítják be. Tehát a hatalmak a kisebbségeken keresztül fogadtatják el a romboló értéktelenségüket az országokkal, és a KGB ügynök ezt levezeti a videóban. Ez ma az LMBTQ. Ez ellen tiltakozni kell!

2021. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!