Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a lengyel kormány...

Most, hogy a lengyel kormány is az EU-s pénzeket választotta inkább a lengyel-magyar tolvaj ellenállás helyett, Orbán megbukik?

Figyelt kérdés

EU-s pénzek nélkül kiszáradnak, nem lesz miből fenntartani a yachtozós életszínvonalukat az oligarcháknak, max ha megtripláznának minden adót. Ha nem hajol meg Orbán az EU előtt, nem ad több pénzt, ezt már a lengyeleken demonstrálta, hogy meg meri tenni.

Mi lesz most?



2021. aug. 14. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

A fitnesz a fitnesz a propi propi fitnesz

Fontosabb az X!

Mint a mentál fix

2021. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Norbán ***** válasza:
100%

Orbánt csak mit tudjuk megbuktatni


Magától nem fog lemondani


Az USA szarik rá


Az EU-nak meg nem érdeke még így se

2021. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Értem én kérdező, hogy te abban bízol hogy majd egy másik ország, másik hatalom valahogy megbuktatja Orbánt, mert másban nem tudsz bízni - de attól még Orbán a választott kormány miniszterelnöke és nem egy idegen ország vagy idegen hatalom dönt róla, hanem a magyar választók.

Nem most, majd 2022 tavaszán.

És pontosan ezért nem fog nektek sikerülni, mert nem a magyar szavazókat akarjátok meggyőzni hogy valaki más jobb lenne, hanem idegenektől vártok beleszólást a magyar ügyekbe.

2021. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem, Viku ettől még fogja folytatni a "Mindenki h*e, de én, egyedül én vagyok a világ megmentője, mint egy szent ember" stílusát.
2021. aug. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Remélem az összes jobboldali kormány megbukik Európában és végre mindenki beáll a melegek jogaiért, George Floyidért és a női kvótákért folytatott haladár kulturharcba! Aki meg nem, az egy mocskos tolvaj!
2021. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"lesz miből fenntartani a yachtozós" és tengerből kilovaglós főpolgihelyeytes vagánycsajos" életszínvonalukat"..


Így teljesebb a kép.

Persze miért ne tehetné a pihenő idejében egyik is és a másik is?

2021. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!