Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiúk! Szerintetek ki a legaran...

Fiúk! Szerintetek ki a legaranyosabb Momentumos lány?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 10:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
28%
Bírom a sok fitymarángató bohócot, mit godnoltok, Donáth Anna meg a közpénztolvaj Csek Katka heterók? Vagy a Momentumban bárki az? :D Az egész pártban egydül Fegyőrről tudom elképzelni, hogy heteró, mert az még ahhoz is nyámnyila, hogy egy láncos rendőrsapkás csávónak széttárja a farpofáit.
2021. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
#21: Természetesen nem gondolom így, de itt most nem is erről volt szó. Emellett, ha egy férfi heteroszexuálisnak mondja magát, de nem izgatja a csinos nők közötti leszbikus szex, azzal lehet, hogy valami baj vaj...
2021. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%

22: szerintem a második mondatodat gondold át, mert nem ezt akartad szerintem írni :))

Engem heteróként egykébként soha nem izgatott a leszbi szex, nem azért, mert a két testet ne találtam volna izagtónak, hanem sokkal jobban szeretem nézni, ha azt a szép testet szétb*sszák.

2021. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%
#22: én pedig kitartok amellett, hogy izgató mikor két csinibaba izgatja egymást.
2021. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ok is aranyosak: [link]
2021. aug. 26. 17:04
 26/27 anonim ***** válasza:
16%
A momentum a politikai paletta legalja. Semmihez nem értő, sunyi, kétszínű alakok gyülekezete.
2021. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Dónáth Anna a legszimpibb. Szerintem ő még szinglis is. :) Egyébként mindkét lánnyal tudok azonosulni. :) (27/F)
2021. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!