Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan tudjuk, hogy Gyurcsány...

Honnan tudjuk, hogy Gyurcsány csak "iszákos"?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy Gyurcsány piás. Mindenki, mindenhol ezt mondja. Ő maga is rájátszik erre. De egy alkoholista ezt elfedni akarná. Pont ezért gyanús, mi van ha ezzel akarja elfedni valami más baját/ bajait?


Ő liberális. Náluk az alkoholizálás nem divat, ők füveznek, mindenfélét szívnak nyugati szubkultúrális gyökerek alapján. Lehet hogy van egy meghúzódó elmebetegség is, amit palástólni akar azzal, hogy ő csak "iszákos"? Esetleg ezek konbinációja?



2021. aug. 15. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

10-es: itt egyedül a 4. kép az, ahol egyértelmüen ivott alkoholt.

Az, hogy valaki elött áll egy pohár sör, nem midösíti az illetöt iszákossá, az meg végképp nem, ha a társaságában van olyan valaki, aki sörözik.

Az arckifejezések meg nem mondanak semmit, bárkiröl lehet olyan képet készíteni, ahol éppen ilyen hülyén néz ki.

2021. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

#11

Akkor ilyen alapon az sem tesz iszákossá senkit, ha egy borospohárral a kezében éppen furcsa arckifejezéssel sikerült lekapni.

Ha a 9-es kommentje azt bizonyítja, hogy Viktorunk részeges, akkor nem tudom, hogy az én általam prezentált 5 kép miért nem bizonyítja, hogy a Ferkónk is az.

Az már más kérdés, hogy az iméént még száz picsarészeg Orbános videó volt belengetve, erre csak ezt az egy képet sikerült hozni.


Ferire sem azért mondják, hogy alkesz, mert egy sörrel lefotózzák, hanem mert az arcán látszanak az alkoholizmus nyomai, és ez a viselkedésén és meglátszik, árnyéka önmagának.

2021. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem Xanax-ra piál.xD
2021. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!