Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan tőled különböző...

Van olyan tőled különböző politikai ideológiából származó alkotás pl. dal, vers, ami tetszik nektek, még akkor is, ha elvileg az "ellenségé"? Mi az?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Az internacionálé.sex előtt mindig ezt hallgatom,segít izgalomba jönni,néha éneklem is közben.
2021. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Bár jobboldali vagyok (igaz nem konzervatívan), de azt a részt az Internacionáléból mindig megkönnyezem, hogy "Ez a harc lesz a végső, csak összefogni hát! És nemzetközivé lesz holnapra a világ!"
2021. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Jobbos vagyok, de a világ legszebb himnusza szerintem az izraeli. Mind dallamra, mind szövegre.
2021. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ha még egyszer azt üzeni, mindnyájunknak el kell menni, éljen a magyar szabadság, éljen a haza!"
2021. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leginkább szociál demokrataként gondolok magamra, több szempontból konzervatív értékrenddel, de az Egészséges Fejbőr, a Kárpátia és még pár skinhead zenekar bizonyos számait nagyon szeretem. Egyébként a Hétköznapi Csalódásokkal is így vagyok.
2021. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ákosnak van egy dala, ami tetszik. Igen meglepő, mert hányinger lehangoló síránkozó dalai vannak, komor.
2021. aug. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fideszes nyugdíjasok is igénybe veszik néhai Horn Gyula által rendeletbe foglalt utazási kedveszményeket (bár közülük sokan természetesen Orbánnak és a Fidesznek tulajdonítják).
2021. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Különböző orosz dalokat imádok hallgatni, főleg a nèpdalokat és a katonaindulókat. Kisdobos dalokat is szívesen hallgatok. Jaa, meg a Fel vörösek, Proletárok c. dalt hallgatom sokszor, hiába kommunista
2021. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Liberálisként az Örömóda
2023. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!