Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok,hogy Magyarország...

Támogatnátok,hogy Magyarországon bevezetésre kerüljön újszülötteknél a circumcisio?

Figyelt kérdés

A legtöbb orvos egyetért azzal,hogy sokkal jobb ha a circumcisio elvégzésre kerül, sokkal higiénikusabb.A fiatal fiúk közül sokan szenvednek fitymaszűkületben.


Ez pedig megoldaná hosszútávon a problémákat.


2021. aug. 16. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem ért ezzel egyet a legtöbb orvos.
2021. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
A fiatal fiúk közül csak nagyon kevesen szenvednek fitymaszűköletben. Egyébként a körülmetélt férfiak sokkal kevésbé élvezik a szexet, mint a nem körülmetéltek. Sajnos nem annyira intenzív az érzet orgazmusnál :/
2021. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
A II. Világháború után vezették be. "Érthető okokból". Ma már nincs jelentősége, valamint egyre több negatív hatását mutatják ki. Nem vagyok híve bármely szerv eltávolításának. Valamiért odanőtt. Ha nem lenne rá szükség, akkor az evolúció eltávolította volna.
2021. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a higiénia okot sem értem én igazából, nekem sosem keletkezett problémám abból, hogy fitymám van. Van egy olyan elméletem, hogy a megfelelő tisztálkodás az oka, de ne vegyétek készpénznek. Hehe.
2021. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Semmifèlekèppen sem, sőtt büntetnèm a csonkítast!

38/ffi

2021. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez itt nem Izrael, sem az USA. Aki akarja, távolítassa el felnőttként. De ha már lemetszették, azt nem lehet reparálni.
2022. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!