Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cseh Katalin miért figyelmezte...

Cseh Katalin miért figyelmeztette a Tálibokat? Mi ennek a politikai értelme?

Figyelt kérdés

Cseh Katalin figyelmeztette a tálibokat: nem fogja hagyni, hogy megússzák a felelősségre vonást


Ő megmondta nekik...


2021. aug. 17. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A világon semmi. Egyre zavartabb az a nő. Valami bírónak vagy tényezőnek képzeli magát.
2021. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Azért mert Cseh Katalin venni fog a Csehektől fegyvereket,és meg fogja regulázni a tálibokat,ha nem hagyják ezt azonnal abba !

Mert a töke ki van már,hogy fittyet hánynak a tálibok..

2021. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert tudta eldönteni, hogy ingyombingyom tálib-e?
2021. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem MOST, hogy ez a saját botrányáról terelni akaró, nemzetellenes luvnya " bekeményített", az összes tálib egyből összesz@rta magát, holnap visszaadják a hatalmat 😂
2021. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

"Cseh Katalin miért figyelmeztette a Tálibokat? Mi ennek a politikai értelme?"

Próbálta elterelni a figyelmet az uniós pályázati botrányáról, szeretett volna jóemberkedni és felhívni inkább erre a figyelmet.

Ehelyett csupán írásba adta, hogy teljesen hülye.

Megfenyeget azzal egy Magyarországnál többször nagyobb országot két perc alatt elfoglaló fegyveres szervezetet, akik vallási fanatikusok, hogy majd jól kivizsgálja az uniós bizottság a jogsértéseiket. És akkor mi van? A tálibok azt sem tudják mi az az unió, mi az hogy jogállamiság, azt tudják, hogy a vallási vezetőik szerint nekik joguk van megölni azt aki nem tetszik nekik. Majd pont egy nő szavára fognak bármit is adni a tálibok, amikor sorra végezték ki korábban a nőket csak mert ki mertek lépni a házból férfi kísérő nélkül, miközben az amerikai hadseregtől nem tartanak egy percet sem.

Eddig sem tartottam túlzottan okosnak Cseh Katalint, de hogy ennyire hülye azt nem sejtettem.

Ja, és mielőtt valaki belekezdene, én is nő vagyok.

2021. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Semmi. Katinka fontos embernek teszi/hiszi magát.
2021. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!