Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz 4%-al vezet az...

A Fidesz 4%-al vezet az ellenzéki szivárványkoalíció előtt. Látható volt ?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 18. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8-as, én elolvastam a linkelt cikket.

Ez bizony csöppet sem az ellenzék előnyéről szól.

Gyakorlatilag hajszálra ugyanott voltak június végén, de az ellenzéki szavazók elbizonytalanodtak. Ha ez a tendencia folytatódott azóta, akkor reális, hogy jelenleg (egyelőre kicsi) előnyben van a kormánypárt.

2021. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

10/

Biztosan várható, hogy a gazdaság teljesítése alapján a gyermekes családok visszakapják a 2021. évi befizetett személyi jövedelemadó összegét az átlagbér szja-tartalma (800 ezer Ft) erejéig, személyenként!

Tehát kétkeresős család esetén mindkét szülő igényelheti.

2021. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

#5 Nem. Valahogy az Index cikkében az is benne van, hogy:

"a hat együttműködő ellenzéki párt közös listája a teljes, választókorú népességen belül egy százalékponttal vezet a Fidesz–KDNP előtt. Az ellenzék 38, a kormánypárt pedig 37 százalékon áll."

Hogy ebből miként jött ki az a 4%, na passz.


Amúgy meg, van aki szerint ez, más szerint meg az vezet. Pár százalék csak hibahatár. Bizonyára rémlik még Budapest önkormányzati választási eredménye, és akkor milyen eredményeket jósoltak a közvéleménykutatók.

[link]


Ahogy a fideszesek mondják: "választást kell nyerni, nem Soros fizette statisztikát"

2021. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9: a bizonytalanok aztán jellemzően otthon is szoktak maradni. Még azok sem mennek mind el végül, aki azt mondják, hogy igen, és határozottan támogatnak egy pártot. Ezért a mértékadó előrejelzések a biztos választókból indulnak ki, ez szokott beválni.
2021. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Érdemes külön nézni a teljes népesség körében és az aktív szavazók körében végzett felméréseket, és érdemes a többi közvéleménykutató cég adatait is megnézni: [link]
2021. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Azoknál a fideszes közvéleménykutatóknál vezet a Fidesz, akik szerint Tarlós fogja nyerni a főpolgármester választást :D
2021. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a baloldali linket is. Tudom, hogy egy közvéleménykutatást lehoznak széles politikai médiafelületen, ezért nem keresgéltem máshol. Én magam azon az oldalon olvasom először amik hitelesek számomra. Onnan dobtam alinket. Köszönöm a megerősítést 👌
2021. aug. 18. 16:00
 18/18 anonim ***** válasza:

"elemi.hu 🤣🤣🤣"

Ha egy kicsit is értelmes lennél, nem a híroldalt kritizálnád, hanem az IDEA intézetet.

2021. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!