Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a "baszatáska"...

Mit jelent a "baszatáska" Fegyőr fotóján?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 18. 13:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
#8 Tudod, ők egy más kultúra.
2021. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Fegyőr Andi újabb korszakalkotása.
2021. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Jók a válaszok! Valójában mindenkinél mást jelent, mindenki másra gondol.

Éppen azért nincs semmi gond Philip reakciójával.


molnarmarcell21!


Érdekes, hogy neked nem azzal van bajod, hogy magát miniszerelnöki anyagnak képzelő FeGyőr ír igénytelenül és arra büszke, hogy menne (be)b@szni. Egyik értelmezéssel sincs semmi baj, ha nem akarna miniszterelnök lenni. Sőt, politikusként is mehet beb@aszni és b@szni is a haverjaival, de előbbire nem legyen büszke, utóbbi pedig magánügy.

2021. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Azzal volt a bajom, hogy Philipet az intellektuális vonalba valónak gondoltam, ehhez képest kocsmai szinten kommentált. Ha azt írja, hogy "ez a viselkedés méltatlan egy vezető politikushoz", akkor meg sem szólalok.


FGY-t speciel leszrom, de egy bulin szerintem belefér a baszatás kifejezés, de ez most mellékes a problémám szempontjából.

2021. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#14!


Tehát Philiptől többet vártál, de FeGyőrtől már te is ezt a kocsma szintet várod?

2021. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

FGYA-t nem ismerem egyáltalán, ezért nem vártam tőle semmit. De azt gondolom, hogy egy magánéleti posztban belefér egy ilyen szleng még a pápától is. De ahogy írtam, nem erről szólt a kommentem.


Philipet sem követem a zenetévés munkássága óta, de ő a jólfésült entellektüel benyomását keltette bennem, ezért lepődtem meg, hogy ő is a kormánymédia alja és nem legalább a... legalább a... nem tudok most mértéktartó jobboldali médiát mondani, lezüllesztették mindet. Valaki?

2021. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

#16 Egyre mélyebbre ásod magad, szerintem hagyd abba! Maradjunk annyiban, hogy ezt benézted és ne folytasd! Fegyőr miniszterelnök szeretne éppen lenni, neki figyelnie kell mit posztol ki ugyanott ahol előtte és utána meg pont a miniszterelnöki ambícióiról értesíti az embereket és onnan próbál szavazókat szerezni.

Philip pedig mindegy hogyan reagált erre mert nem akar miniszterelnök lenni.

Fegyőr is belátta hogy nem volt odavaló az amit kitett és levette. Legalább ezt fogadd már el, hogy ha ő is érezte hogy rossz volt akkor te ne próbáld tovább védeni és a másikat ekézni aki neked megmutatta!

2021. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#16!


Az a gond, hogy névvel kommentelsz és az eddigiek alapján nehezen tudom elfogadni, hogy balosként Philipet ismered, de FeGyőrt nem.

Sőt, mert az itteni kommentjeid alaján egyértemű, hogy ismered, hiszen annyira véded, hogy beszélni sem akasz róla, mert te is tudod, hogy védhetetlen.

2021. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
Fegyőr Andika és sleppje ettől függetlenül sem alkalmas kormányzásra. A süllyesztőben a helyük!
2021. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#19 Éppen olyan sebességgel tartanak a süllyesztő felé, mint ahogy felbukkantak. nem váltották be a megbízóik reményeit, nem tudtak egy Macron-féle pártot létrehozni belőlük, hát mennek a levesbe. Nemsokára meg fog jelenni egy még újabb, még fiatalosabb, még haladóprogresszívebb párt helyettük, csak a pénzembereik megvárják hogy mi lesz a 2022-es választás eredménye.
2021. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!