Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a "baszatáska"...

Mit jelent a "baszatáska" Fegyőr fotóján?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 18. 13:24
1 2 3
 21/22 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

"Egyre mélyebbre ásod magad"


Én csak ugyanazt ismétlem kb. már negyedjére. Nem tehetek róla, hogy nem vagy képes felfogni :)


"ha ő is érezte hogy rossz volt akkor te ne próbáld tovább védeni "


Szerintem nem volt rossz, nem érdekel ki mit gondol erről :)

Egyébként nem ástam bele magam, de élek a gyanúperrel, hogy az egy sima insta-sztori volt és nem lett törölve semmi.


"ne próbáld tovább védeni és a másikat ekézni aki neked megmutatta"


Ahogy többször elismételtem, nem védem FGYA-t, Philipre reagáltam. Nem azért ekézem, mert posztolt róla, hanem mert alacsony színvonalon tette.


"nehezen tudom elfogadni, hogy balosként Philipet ismered, de FeGyőrt nem."


Ez jogos észrevétel, de tényleg így van. Fiatalabb koromban a Z+ miatt Philipet gyakran láttam, a Momentumnak viszont csak a választási programját olvastam el, a politikusok alapvetően nem érdekelnek. Annyit tudok róluk, ami véletlenül szembejön velem, tévém nincs.

2021. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak ugyanazt ismétlem kb. már negyedjére. Nem tehetek róla, hogy nem vagy képes felfogni :)"


Elsőre is felfogtuk, csak te nem fogtad fel,. hogy nem fogadjuk el a mellébeszélésedet. :)

2021. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!