Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ebben mi nem volt szalonk...

Most ebben mi nem volt szalonképes amit Bayer Zsolti írt? Miért tilt le indokolatlanul a Facebook?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 18. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Bayer Zsoltot a tv-ben se szabadna leadni.

De valamiért a magyar médiahatóság figyelmét nem kelti fel, hogy korhatáros karika nélkül mocskolódik gyalázkodik.

2021. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Bayer Zsolt amúgy ismeri a "Kedves Utasaink" kifejezést? Csak angolul is és magyarul is ezt használják, németül miért ne lehetne?
2021. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha már a "Hölgyeim és Uraim" ilyen divatjamúlt, egyúttal inkorrekt és jogsértő is, nemdebár?
2021. aug. 18. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Idézni akartam a posztból, erre a GYIK: "A válasz mezőben olyan szót vagy kifejezést használtál, ami fennakadt a trágárságszűrőn! Kérlek, távolítsd el a szövegből, és küldd el újra!"


Szerintem ez magáért beszél. Én ha ilyen stílusban akarnék véleményt írni, akkor egy face posztban intronak leírnám a szalonképes részt, s linkelném a teljes cikket egy blog formájában, esetleg figyelmeztetném az olvasókat, hogy a cikk trágár szavakat tartalmazhat, 18 év alatt csak szülői engedéllyel olvasd.

2021. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Meg is érdemli aki bayert olvas/ néz/ hallgat.
2021. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert, trágárul fogalmaz. Szomorú, hogy annyira elsilányodott a közbeszéd, sőt a beszéd a médiában, hogy az embereknek már fel sem tűnik. Gondoljatok vissza, hogy milyen beszéd volt a tévében a 80-as vagy 90-es években. A portáig nem jutottak volna ilyen emberek és most nem a véleményét kritizáltam. Szappannal kellene kimosni a száját! Ezt tanítjuk a következő generációknak?! Ilyen a mintabeszéd?
2021. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Talán jogos észrevétel volt egy élettől elrugaszkodott és meglehetősen bornírt gyakorlatra, amit a légitársaság gyakorol. Ezért egyáltalán nem kellene tiltani.
2021. aug. 18. 19:25
 8/11 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
9%
Bayer Zsolt úr stílusa vitatható de függetlenül és objektíven mutatja be a mai mocskos liberális szennyet és a többi rémisztő képződményt, amely a világban uralkodik. Dícséretes figura.
2021. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért az durvább volt, mikor a Bencsik haverja a tálibokat az 56-os forradalmárokhoz hasonlította. Ennél mélyebbre nem lehet süllyedni.
2021. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

#9

Szerintem meg egyáltalán nem durva, csak nézőpont kérdése. Mi terroristáknak látjuk őket, ők meg forradalmároknak látják magukat, akik ellenünk lázadnak.

2021. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!