Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, ahhoz, hogy...

Mit szóltok, ahhoz, hogy Orbán Viktor kötelezővé tenné a tesit az egyetemeken?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 11:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
31%
Most csak 2 félév kötelező. Nagyon örülnék neki ha egész egyetemi pályafutásom alatt ingyen űzhetném a sportomat. Most ha jól tudom 2 félév után fizetni kell valamennyit. Annyira nem sokat, hogy ne érje meg, szóval különösebben nem érdekelne, hogy kötelező-e, de nem bánnám, az biztos.
2021. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzem, h van ami fontosabb lenne..
2021. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteremtik a feltételeket, hogy ne kelljen 30 percet utazom az egyetemről csak azért hogy tesizhessek 0 kreditért, akkor oké, sőt, támogatom is.

Minden más esetben egy nyűg az egész, és elmehetnek vele a **csába.

2021. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme még kötelezőbbé tenni, nekem volt két félév kötelező tesim, amire egyszer gerinctornát, másodszor pedig jógát vettem fel. Ezek pedig így is fizetősek, olcsóbb mint simán, de akkor is ötezer volt egy félévben. Ami pedig ingyenes, azok a tömegsportok, amiket meg teljesen leszarok, utáltam gimiben is, minek szenvedjek? Legyenek ingyen a hasznos sportok, ne ezek a vackok, nem leszek egészségesebb ezektől és semmi élvezet nincs benne. Amúgy meg az egyetemi sportközpont is olyan krva drága lett, hogy nekem nem éri meg a kondi bérlet, meg egyéb vackok. Edzek otthon a súlyzóimmal, tele van a youtube hasznos edző videókkal, mindenféle, ami kell, ennyi tökéletesen megfelel.

Nem értem, hogy hogyan érti, hogy legyen kötelező, minden félévben vagy mi? Vagy van olyan egyetem, ahol még két félév sincs?

Amúgy meg ezekhez fix időbeosztás kell és el is kell oda vonszolnia magát az embernek, otthon legalább akkor és annyit edzek, ami nekem megfelel. Mérnökként ennél mégis mi több kéne, nem készülök sehova, max a strandra legyen meg a beach body, aztán kész. Az órarendemet pedig ne ez határozza meg, így is kemény.

24n

2021. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!