Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadják a Kormányt a...

Miért támadják a Kormányt a Tűzijáték megtartása miatt?

Figyelt kérdés
Most a fertőzésveszély miatt aggódnak egyesek, ugyanakkor ha lemondanák, akkor meg az lenne baj, hogy a sokéves hagyományt rúgják fel.

2021. aug. 19. 17:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nekem tetszett a Tűzijáték, tök szép volt. Nektek nem tetszett?
2021. aug. 21. 11:44
 22/26 anonim ***** válasza:

#16


Miért olyan érdekes hogy pénteken volt a tüzijáték?


És miért suttogtad? Talán titok? (Az időpont valószínűleg tényleg titok, mert itt többen is kérdezték hogy hánykor lesz :)

2021. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mert másnap nem sokan mennek dolgozni, hogy zavaró lenne a hanghatás. Amúgy este 9-9.30-kor kevesen alszanak még. A suttogás meg azért, mert kedves vagyok. :o)
2021. aug. 21. 21:11
 24/26 anonim ***** válasza:

#23 ki állította hogy sokan mennek dolgozni?


Egyébként, jah, alíg dolgoznak, mindenki otthon ül. Különösen a busz/villamos/metró/vonatvezetők, jegyellenőrök, moziban, színházban, állatkertben, szállodaban, vendéglátóhelyen dolgozók, orvosok, nővérek, ápolók, mentősök, tűzoltók, rendőrök, közteresek, vagy hogy mást ne mondjak, azok akiknek el kell takarítani azt a sok mocskot amit szétszórnak a bulikázók. Egyébként én is dolgoztam ma, bár engem nem zavar addig amíg nem az én adómból finanszírozzák.


Nyilván aludni sem alszanak sokan 9 körül, pont ahogy dolgozni sem dolgoztak sokan ma reggel.

2021. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24: Azt a fél órát nekik is ki lehet bírni. Vagy előrébb való a korai szundikálás több ezer ember szórakozásánál?
2021. aug. 22. 10:48
 26/26 anonim ***** válasza:
51%

#25 egyértelműen előrébb való. Vagy szerinted az a fajta szórakozas hogy


"Hú bazzeg, fényes, meg nagyot pukkan, deqrvafaxa"


olyan fontos a társadalomnak?


Kb. a molylepkék szintjén van.

2021. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!