Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ellenzéki aki kezd...

Van olyan ellenzéki aki kezd kiábrándulni az uniós tagságból pedig eddig nagyon támogatta? Miért? Szavaznál az unióból történő kilépésre?

Figyelt kérdés
Mindig is furcsálltam miért nem szankcionálják keményen az orbán kormányt, valószínűleg mert egy tőről fakadnak? Számomra aggasztó dolgok többek között a covidos intézkedésekkel kapcsolatos erőszakoskodásuk a vakcinaigazolvánnyal és társaival, a chatcontrol törvény az automatizált lehallgatásunkhoz kínai mintára kifejezett megdöbbentő dolog, a kötelező ujjlenyomat begyűjtése személyi elkészítésekor is ilyen, a kisértékű csomagok áfáztatásának kikényszerítése .... az utóbbi időben elég sok a furcsa dolog. Ha lenne egy szavazás a kilépésről szerintem igennel szavaznék. Az unió már nem egy szabad, emberi és demokratikus jogokat tisztelő, modern közösség többé. Mára csak anyagi előny a tagságunk.

2021. aug. 19. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Igennel szavaznék a kilépésre.
Nemmel szavaznék a kilépésre.
Elgondolkoznék, hogy esetleg igennel szavazzak.
28 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Készülj fel, hogy ez egyre rosszabb lesz, ez még semmi.
2021. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Én társuniót hoznék létre Fehéroroszországgal.Egyfajta nemzeti előörsként működnék oroszország előtt, ha én lennék a miniszterelnök itt ebben az országban.
2021. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

"Mindig is furcsálltam miért nem szankcionálják keményen az orbán kormányt, valószínűleg mert egy tőről fakadnak?"


Az neked fel sem tűnt, hogy amikor elkezdett túl sok pont összegyűlni Viktorka pontgyűjtőjében akkor hirtelen vettük pár helikoptert, harckocsit, olcsón adtak földet az Audinak és sok támogatást a BMWnek? Na? Na?

2021. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!