Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja az emberek többségén...

Mi a baja az emberek többségének a Fidesszel miután a Fideszt akarták hatalomra?

Figyelt kérdés

Nem értem, ha megszavaztátok a 2/3-ot, azthittem, hogy azért tettétek, mert a Fideszt akartátok hatalomra juttatni. A kívánság teljesült, a Fidesz van hatalmon és mást se hallok csak a Fidesz sértegetését.


Ez most olyan, mintha az étteremben Tatár beefsteak-et rendelnél, miközben nem vagy biztos benne, hogy szeretni fogod, aztán panaszkodnál és hisztiznél, hogy nem ízlik.



Fideszt akartatok, Fidesz lett, és mégis morogtok.


Lehetséges, hogy magára a Jóistenre lehetett volna szavazni, aki varázsütésre Japán fejlettségűvé változtatná Magyarországot, arra is morognátok?


2010. aug. 29. 22:33
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Tudtommal demokratikus szavazások voltak, vagyis rengeteg alternatíva volt: Jobbik, LMP, Munkáspárt egyik különbözőbb, mint a másik...
2010. aug. 29. 22:34
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
Én nem rendeltem tatár beefsteaket, UTÁLOM a tatár beefsteaket, de a többi hülye az étteremben megszavazta, hogy azt kapjak. Megérted ha kicsit nehezményezem?
2010. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

Azért bőven nincs akkora elégedetlenség, mint ahogy az ezen az oldalon látszik. Nyugodtan szavazzatok le, de ide inkább Jobbikosok írnak, vagy legalábbis ők vannak itt többségben.


Az országos statisztikák szerint nőtt a Fidesz támogatottsága tavasz óta.

2010. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%

Hello! Jogos a kérdés!!! És nagyon igaz! Megcsináltátok fideszre szavazók!

(egy jobbikos)

2010. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%
Nőtt egy darabig.Az utolsó felmérés szerint 3 százalékot esett az mszp meg 11 százalékot nőtt..
2010. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%

Mert nem a szavazati joggal rendelkező többség választotta meg. Hanem annak csak a 33.75%-a. Ezért tűnik úgy, hogy nagy a "morgolódás". A nagykorú társadalom "maradéka" (66.25%) nem őket akarta! Mondjuk aki arra se vette a fáradságot , hogy szavazzon, vagy hogy normálisan szavazzon az ne sírjon, mert nincs joga rá!


A másik ok , hogy sokan ellenzik az Orbán-kormányt, szerintem azért van mert ők (Is?) átverték a választókat.Nincs nagy arányú adócsökkentés, nincs közbiztonság 2 hét alatt, nem emelték a tanárok fizetését(a kormány kb. 900 azaz kilencszáz forintot akart béremelésként juttatni,amit a szakszervezetek megalázónak és nevetségesnek tituláltak,szerintem érthető módon!)

2010. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
40%

A szavazás napján mondta egy politológus, hogy szavazás után néhány hónappal természetes, hogy csökken a népszerűség és hogy csökkenni is fog. Az emberek rögtön csodára várnak, ami nem jön. Majd talán később.

(Én semleges vagyok)

2010. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

Itt egy kép, ami illusztrálja miért tartják sokan hazugnak Orbánékat (Jó, tudom, Népszava meg minden, szoci újság, de a kép akkor is tanulságos).


[link]

2010. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
29%
Mert nem sok választása volt az embereknek. Miért volt?
2010. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%

Mint eddig egyszer sem, ezúttal sem szavaztam a Fideszre. Sem a régi, sem az új többségnek nem vagyok tagja. Orbán és kolesztársai ténykedését az elmúlt 21 év során végig figyelemmel kísértem, és tisztában vagyok az 1998-2002 ciklusuk összes ellentmondásával, ugyanis ott már egyszer kimutatták a foguk fehérjét. Már évekkel ezelőtt sejtettem, sejtettük, hogy csak mézesmadzag az, amivel hülyítik a népet. Így lett, és nem vagyok meglepődve.


A jus mormorandi (egyelőre még) engem is megillet, úgyhogy ha nem haragszol, élek vele. Tedd te is, kedves kérdező, és nem fogom sértegetésnek venni :)

2010. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!