Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevezethetik újból az online...

Bevezethetik újból az online oktatást még idén szerintetek?

Figyelt kérdés
Van erre esély szerintetek?

2021. aug. 22. 01:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

#10


Így van. Én már MSc-n vagyok, levelezőre nem volt lehetőségem jelentkezni, távol is tanulok a szeretteimtől. Nekem így bejött az online oktatás, nem zavarna, ha megint az lenne.

De általános-, középiskolás és egyetem BSc-s koromban imádtam bejárni. Ismerkedtem, barátkoztam, hülyültem. Persze ilyen nyitott természetű voltam, ez kellett is.

2021. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
58%
Könnyen megeshet.
2021. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ahogy a többi idióta korlátozás is vissza fog jönni amik pl 2020 március-június,+ 2020 november-2021 május végéig érvényben voltak. Online oktatás, vendéglátóhelyek, szórakozóhelyek, könyvtárak, mozik, múzeumok, színházak bezárása, önkormányzatok szivatása-ingyen parkolás, szájkosár, kijárási tilalom... Megint sokan el fogják veszteni a munkájukat harmadszor is 2 éven belül- nulla érdemi segítség mellett, vagy drasztikus fizetéscsökkentés.:(

Ez a kormány NEM fogja betartani azt az ígéretet, hogy nem lesznek bezárások. Kizárt dolognak tartom.

Az oltás szart se ér, mindenhol szigorítanak. Kíváncsi leszek mikor jönnek rá, hogy így minden ország gazdasága csődbe fog menni.

2021. aug. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
14%
A magyar gazdaság nem fog csődbe menni, erre Orbán a garancia.
2021. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
14 😂😂😂😂😂😂😂😂 Magyarországnak Orbán a legnagyobb mutáns vírus.
2021. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy lesz. Nem érdekük visszatérni a 2020 előtti életre. A mostani helyzetből sokkal több haszon van, és ez bármennyire is konteósan hangzik, itt nem Orbán dönt, hanem az összes ország egységesen. Akik a képernyő előtt ellenségeknek mutatkoznak, azok a képernyő mögött együtt borozgatnak. A népet teljes mértékben hülyítik, manipulálják, megfélemlítik, korlátozzák, miközben nem csak az utolsó fillérig lenyúlják őket és megtiltják a kikapcsolódási lehetőségeket, de még az egészségük/testük felett is át tervezik venni az irányítást (lásd: elsőnek egy oltás, aztán kettő, de ígérik, hogy ez lesz az utolsó, de aztán mégis kéne egy harmadik, pár hónap múlva negyedik, aztán ötödik, hatodik, hetedik, és így tovább, a vakcinához lesz kötve az életben maradás, ha megkapod az elsőt/másodikat, onnan nem igen van visszaút...)
2021. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos, teljesen egyet kell hogy értsek a 16-os számú válaszolóval.
2021. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
Be fogjak vezetni legalabb reszben, mert van ra kereslet mind a diakok, mind a tanarok reszerol, az irodistak nagy resze is csak akkor hajlando dolgozni, ha lesz lehetosege home office-ra, a minap volt errol egy felmeres.
2021. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem is beszélve az iszonyatos tanárhiányról, így könnyebb lesz eltusolni, online oktatással.
2021. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem
2021. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!